سرمربی تیم فوتبال سایپای تهران گفت: وضعیت سایپا خوب نیست و جزو ۲ تیم پایین جدولی است، اما تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا این تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم اگر چه کار بسیار سختی است، اما دور از دسترس نیست.

به گزارش مرور نیوز، فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال سایپای تهران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پیکان اظهار داشت: وضعیت سایپا خوب نیست و جزو ۲ تیم پایین جدولی است، اما تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا این تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم اگر چه کار بسیار سختی است، اما دور از دسترس نیست.

او افزود: از بازیکنان خوبی برخوردار هستیم و به دنبال بقا در لیگ برتر هستیم. تیم پیکان بسیار خوب و نتایج خوبی را کسب کرده است   و می‌دانیم بازی سختی را مقابل این تیم در پیش داریم و امیدوارم با یک بازی کم اشتباه سه امتیاز بازی برابر پیکان را بگیریم.

کمالوند ادامه داد: تیم سایپا ۹ هفته است که بردی را کسب نکرده و تنها ۱۹ امتیاز به دست آورده است. اکنون بحث کلی و اساسی من این است که واقعا هر تیمی در زمین داخل شایستگی است پیروز شود. در هفته‌های اخیر شاهد آن هستیم که نتیجه تیم‌ها با داوری تغییر می‌کند. پنالتی سایپا در بازی با نساجی اعلام نشد و ما متضرر شدیم. خواهش می‌کنم کمیته داوران و خود داوران دقت کنند چرا که سرنوشت یک تیم دست آن‌ها است. در بازی گذشته که من اولین بار روی نیمکت نشستم در دقیقه ۹۰ بازیکن ما اخراج و ما گل دوم را دریافت کردیم.

سرمربی سایپا گفت: از همه ارکان فدراسیون فوتبال می‌خواهم پیگیری کنند تا یک داور نقشی در صعود و سقوط یک تیم نداشته باشد. یک یا ۲ بازیکن تیم ما شرایط حضور در بازی مقابل پیکان را ندارند.

کمالوند درباره اینکه گفته می شود تیم استقلال بدون حضور او نتیجه نمی‌ گیرد، بیان کرد: درباره استقلال نمی‌خواهم صحبت کنم. استقلال مربی دارد. فقط جایی گفتند که کمالوند به خاطر پول از استقلال جدا شده که جا دارد بگویم قرارداد من در سازمان لیگ وجود دارد. مبلغ قرارداد من با استقلال نسبت به سایپا بالاتر بود و این را باید بگویم که تیم استقلال در بازی دیروز مستحق شکست نبود.

او افزود: امیدوارم در بازی فردا برنده شویم و از کمیته داوران می‌خواهم اجازه ندهند یک سوت و یک موقعیت از سوی داور سرنوشت یک تیم را تحت تاثیر بگذارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز