جلسه هم اندیشی و هماهنگی برنامه های حضور مسئولین کمیته همگانی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در استان اصفهان با هدف توسعه ورزش همگانی با حضور عبدالمهدی نصیرزاده، رئیس فدراسیون بدنسازی، مسعود حیدرزاده، رئیس کمیته همگانی، شبنم هاشم پور، نایب رئیس کمیته همگانی، امیر اسدی، مسئول استان های کمیته همگانی، رویا کرمی، مسئول آموزش کمیته همگانی و علی شیروانی رئیس کمیته همگانی استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی کمیته همگانی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ؛ شبنم هاشم پور، نایب رئیس کمیته همگانی فدراسیون بدنسازی در خصوص جزئیات این نشست گفت: مقرر شد تا در جریان بازدید استانی مسئولین کمیته همگانی در راستای توسعه ورزش همگانی در شهرهای مختلف کشور از ظرفیت های استان اصفهان در این عرصه بازدید به عمل آمده تا این کمیته نوپا در فدراسیون بدنسازی اهداف و برنامه های خود را نیز در استان ها پیگری کند.

وی افزود: ارائه برنامه راهبردی در قالب تقویم ورزشی، معرفی پویش ها و فرهنگ سازی در سطح جامعه جهت افزایش فعالیت بدنی، افزایش شور و نشاط در میان مردم و افزایش سطح سلامتی بواسطه همین فعالیت های بدنی از جمله این موارد است.

این مقام مسئول در فدراسیون بدنسازی خاطرنشان کرد: در وهله بعد برگزاری نمایشگاه در راستای توسعه ورزش همگانی و برگزاری سمینار سبک سالم زندگی از برنامه های پیش رو در استان اصفهان است. همچنین در ادامه و در جهت فرهنگ سازی فعالیت بدنی در میان اقشار مختلف جامعه بخشی از تمرینات و رشته های ورزشی مربوط به فدراسیون بدنسازی را در منطقه ای محروم از این استان به نمایش خواهیم گذاشت و در راستای آموزش آن گام هایی خواهیم برداشت. 

هاشم پور ادامه داد: این برنامه در تیرماه سال 1400 برگزار خواهد شد و امید است تا در مسیر نفوذ هر چه بیشتر ورزش در زندگی مردم شاهد اتفاقات خوبی در این استان پرجمعیت باشیم.

نایب رئیس کمیته همگانی فدراسیون بدنسازی در پایان گفت: در این نشست رئیس کمیته همگانی بدنسازی استان اصفهان و دبیر هیئت بدنسازی شهرستان اصفهان نیز حاضر بودند که در پایان از فعالیت های دکتر عبدالمهدی نصیر زاده بواسطه تلاش های ایشان تقدیر به عمل آوردند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز