سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: ۴ کشتی گیر که قرار بود به جام علی اف اعزام شوند، راهی جام یاشاردوغو شدند.

به گزارش مرور نیوز، محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: علیرغم پیگیری‌های فراوان از سوی فدراسیون کشتی به دلیل وجود برخی مشکلات شخصی و دانشجویی، فرآیند دریافت روادید ابوالفضل حاجی پور در وزن ۶۵ کیلوگرم، بهمن تیموری در وزن ۷۹ کیلوگرم و عباس فروتن در وزن ۱۲۵ کیلوگرم برای حضور در جام علی اف روسیه با تأخیر مواجه و در نهایت ویزا برای این نفرات صادر نشد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این کشتی گیران می‌بایست در این رقابت‌ها بعنوان چرخه‌ی انتخابی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های جهانی ۲۰۲۱ نروژ شرکت می‌کردند، فدراسیون تصمیم گرفت این نفرات را به جام یاشاردغو اعزام کند.

سخنگوی فدراسیون کشتی تصریح کرد: بنا بر این فدراسیون کشتی رایزنی‌های های خود را به جهت دریافت فوری پاسپورت کشتی گیران از سفارت انجام و در نهایت شب گذشته موفق شد تا مدارک کشتی گیران را دریافت نماید.

امامی افزود: همچنین با توجه به لزوم انجام چرخه‌ی انتخابی، فدراسیون تصمیم گرفت تا حمیدرضا زرین پیکر در وزن ۷۹ کیلوگرم نیز، به دلیل رقابت با بهمن تیموری، راهی جام یاشاردوغو شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با تمهیدات و پیش بینی‌هایی که فدراسیون کشتی انجام داد، بلافاصله بلیط این چهار کشتی گیر برای حضور در جام یاشاردغوی ترکیه تهیه شد و صبح امروز همراه با سایر نفرات راهی استانبول ترکیه شدند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز