سرپرست تیم ملی والیبال اعلام کرد: لیست ۱۲ نفره برای حضور در المپیک توکیو تا روز پنجشنبه پیش از آغاز شروع تمرینات اعلام خواهد شد.

به گزارش مرور نیوز، تیم ملی والیبال ایران با کسب ۵ پیروزی و ۱۰ شکست در جایگاه دوازدهم رقابت‌های لیگ ملت های والیبال قرار گرفت و به ایران بازگشت. تمرینات ملی پوشان از ۱۲ تیرماه برای آماده سازی در المپیک توکیو پیگیری خواهد شد.

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان اعلام لیست ملی پوشان برای حضور در المپیک توکیو گفت: سعی بر این است تا روز پنجشنبه پیش از آغاز تمرینات لیست ۱۲ نفره را اعلام کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که با وجود فشارهای اعمال شده در تیم ملی به دلیل کسب نتایج در لیگ ملت‌ها آیا جلسات روانشناسی برای ملی پوشان برگزار خواهد شد یا خیر؟ گفت: خیر، مسئولیت تمامی کارها با آلکنو می‌باشد. تا این لحظه او چنین چیزی را درخواست نکرده و بحث برگزاری جلسات روانشناسی نداریم.

خوش خبر در پاسخ به این سوال که دعوت فرهاد قائمی با پیشنهاد فدراسیون بوده یا خیر؟ افزود: الکنو پیگیر فرهاد قائمی بود. فدراسیون این پیشنهاد را به الکنو داد و او پذیرفت. قرار است قائمی در تمرینات حضور داشته باشد و سپس درباره حضور او در المپیک با توجه به آمادگی اش تصمیم گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز