سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: از لحاظ روحی و روانی در سطح بالایی قرار داریم و آماده هستیم تا در ادامه رقابت‌ها از بازی‌ها لذت ببریم.

به گزارش مرور نیوز، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از پایان قرعه کشی دور نهایی انتخابی جام جهانی قطر گفت: در ابتدا باید بگویم مربیگری در ایران باعث افتخارم است. به خوبی می‌دانیم بازی‌های سختی در مرحله نهایی داریم و باید در تمام بازی‌ها به پیروزی برسیم،. قطعاً برای این رویارویی انگیزه‌های زیادی داریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که با شبکه تلویزیونی AFC گفتگوی اینترنتی داشت در پاسخ به سوال مجری درباره چگونگی کسب هفت پیروزی متوالی با بازیکنان ایرانی تاکید کرد: بله ما در ۷ بازی برنده شدیم و این نشان می‌دهد تیم در فرم قابل قبول هستیم. از لحاظ روحی و روانی در سطح بالایی قرار داریم و آماده هستیم تا در ادامه رقابت‌ها از بازی‌ها لذت ببریم.

سرمربی تیم ملی ایران درباره دیدگاه خود برای بازی در گروه A با تیم‌های ملی کره جنوبی، امارات، عراقٰ، لبنان و سوریه خاطرنشان کرد: ما به تیم خودمان . شرایطی که داریم نگاه می‌کنیم و به بقیه تیم‌ها کاری نداریم. تجربه بازی مقابل عراق و سوریه داشتیم و برای ما فرقی نمی‌کرد با چه تیمی همگروه شویم و بازی خودمان را انجام می‌دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز