مجمع عمومی سالانه فدراسیون والیبال یکشنبه (۲۰ تیرماه) به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از فدراسیون والیبال، مجمع عمومی سالانه فدراسیون یکشنبه (۲۰ تیرماه) به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

میلاد تقوی دبیرکل فدراسیون والیبال در تشریح زمان و نحوه برگزاری مجمع گفت: هر سال در تیرماه مجمع سالیانه فدراسیون والیبال همچون سایر فدراسیون‌ها برگزار می‌شود. بسیاری از مسائلی که نیاز به تصمیم‌گیری در مجمع عمومی را دارد، اعم از آیین‌نامه مسابقات، داوری و … در این جلسه مطرح خواهد شد اما مواردی که نیاز به بررسی بیشتری دارد ولی در مجمع مطرح نمی‌شود، ممکن است به ارکان دیگری از فدراسیون همچون هیات رئیسه تفویض شود.

تقوی افزود: امسال مجمع عمومی فدراسیون را در روز یکشنبه (۲۰ تیرماه) ساعت ۱۰ صبح با حضور روسای هیئت‌های استانی و نمایندگان عضو مجمع برگزار می‌کنیم. به دلیل شرایط خاص کرونایی حاکم بر کشور، روسای هیئت‌ها به‌صورت آنلاین در این مجمع شرکت خواهند کرد. ضمن این که به دلیل محدودیت حضور افراد حاضر در مجمع، جلسه مذکور به‌صورت آنلاین از طریق سایت فدراسیون پخش زنده خواهد شد.

دبیر فدراسیون والیبال تصریح کرد: در راستای اهداف فدراسیون که توجه ویژه به والیبال بانوان است، تصمیم برآن شده تا نواب‌رئیس بانوان هیات‌های استانی هم در کنار روسای هیات‌ها به صورت آنلاین در مجمع عمومی شرکت کنند. قطعا زمانی در اختیار آن‌ها قرارداده خواهد شد تا نظرات‌شان را درخصوص مسائل جاری یا برنامه‌های آتی به اطلاع ریاست محترم فدراسیون برسانند. تصمیمات نهایی اخذ شده در مجمع برای اجرا به کمیته‌های مختلف فدراسیون ابلاغ خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز