چند روز پیش اعلام شد، سقفی که کمیته برگزاری بازی‌ها برای حضور نفرات در مراسم رژه تعیین کرده بود، برای ورزشکاران برداشته شده است اما برای حضور کادر سرپرستی و دیگر همراهان در مراسم افتتاحیه محدودیت وجود دارد.

به گزارش مرور نیوز، کمیته برگزاری بازی ها زمانی که شیوع ویروس کرونا اتفاق افتاد اعلام کرد رژه کشورها در مراسم افتتاحیه المپیک توکیو به طور محدود و باحضور حدود ۱۰ نفر از هر کشور  برگزار می شود.

چند روز پیش اعلام شد، سقفی که کمیته برگزاری بازی‌ها برای حضور نفرات در مراسم رژه تعیین کرده بود، برای ورزشکاران برداشته شده است  اما برای حضور کادر سرپرستی و دیگر همراهان در مراسم افتتاحیه محدودیت وجود دارد.

اکنون مشخص شده است که هر کشور می تواند فقط ۶ نفر از کادر سرپرستی، کادر فنی و  دیگر همراهان را در مراسم رژه داشته باشد.

ایران هنوز در مورد این که این شش نفر چه کسانی باشند و اینکه تعداد ورزشکارا خود را در مراسم افتتاحیه افزایش دهد یا خیر، تصمیم قطعی نگرفته است. بحثی که مطرح است این که افتتاحیه از ساعت ۸ تا ۱۱ شب به وقت محلی برگزار می‌شود و ورزشکارانی که در مراسم  رژه حضور دارند نیز ۲ تا ۳  ساعت پیش از آغاز افتتاحیه باید در استادیوم حضور داشته باشند. بنابراین در این شرایط احتمال شیوع ویروس کرونا نیز وجود دارد و این مساله باید مد نظر کادرسرپرستی برای تعیین تعداد ورزشکاران قرار بگیرد که تا جای ممکن ریسک کمتری را بپذیرند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز