نتایج کار ورزشکاران ایران در روز هشتم رقابت‌ های المپیک توکیو مشخص شد.

به گزارش مرور نیوز، هشتمین روز از مسابقات المپیک توکیو از صبح امروز با برگزاری مسابقات تعدادی از ورزشکاران ایران آغاز شد. امروز برای کاروان کشورمان هانیه رستمیان در تیراندازی، نازنین ملایی در قایقرانی، احسان حداد و فرزانه فصیحی در دو و میدانی و تیم ملی والیبال به مصاف رقیبان خود رفتند در انتها نیز کاروان کشورمان امروز را نیز بدون کسب مدال و عنوان قهرمانی به اتمام رساند.

نازنین ملایی با یازدهمی به کار خود در المپیک توکیو پایان داد

نازنین ملایی قایقران روئینگ کشورمان امروز برای کسب رده‌های هفتم تا دوازدهم، در مرحله فینال B رقابت‌های المپیک توکیو حاضر شد و در پایان با ثبت زمان ۷:۴۲:۵۷ با حضور در رتبه یازدهم به کار خود المپیک توکیو پایان داد.

پیش از این هیچ ورشکاری در تاریخ المپیک از ایران به فینال B صعود نکرده بود. و ملایی اولین فینالیست ایرانی در این است.

احسان حدادی از رقابت های المپیک توکیو حذف شد

صبح امروز احسان حدادی که سابقه کسب مدال نقره المپیک لندن را نیز دارد در رقابت‌های پرتاب دیسک با ثبت رکورد ۵۸.۹۸ و قرار گرفتن در جایگاه چهاردهم به کار خود در رقابت های المپیک توکیو پایان داد و حتی نتواست به فینال این رقابت‌ها صعود کند.

رستمیان از المپیک توکیو کنار رفت

هانیه رستمیان با امتیاز ٢٨٨ به کار خود در بخش سرعت ماده ٢۵ متر تپانچه پایان داد. او در بخش دقت امتیاز ٢٨٩ را ثبت کرده بود و بدین ترتیب مجموع امتیارات او به عدد ۵٧٧ رسید.

رستمیان در جایگاه بیست و هشتم قرار گرفت و در المپیک توکیو به کار خود پایان داد.

فصیحی با نمایشی امیدوارکننده به کار خود در المپیک توکیو پایان داد

 

فرزانه فصیحی دونده دوی ۱۰۰ متر کشورمان در مرحله مقدماتی این مسابقات با ثبت رکورد ۱۱.۷۶ و کسب رتبه اول به مرحله دوم صعود کرد.

فصیحی در این مرحله با قرار گرفتن در رتبه هشتم و ثبت رکورد ۱۱.۷۹ جواز صعود به مرحله نیمه نهایی رقابت های المپیک توکیو را از دست داد و از این رقابت ها حذف شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز