باشگاه شهرخودرو پس از انتقال مالکیت نخستین موضع رسمی خود را اعلام نمود.

به گزارش مرورنیوز، باشگاه شهر خودرو مشهد پس از انتقال باشگاه به مالک رسمی آن قرار است فصل بعد با این نام در مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور حاضر شود.

 

انتقال مالکیت باشگاه شهرخودرو در حالی انجام شد که این موضوع حواشی خاص خود را به دنبال داشت و در همین خصوص مدیریت این باشگاه امروز با انتشار نامه‌ای اولین موضع رسمی باشگاه شهر خودرو مشهد پس از انتقال باشگاه به مالک رسمی آن را اعلام کرد.

 

در متن این بیانیه آمده است:

"به نام خداوند قادر متعال

مردم شر یف و قهرمان خراسان بزرگ

پس از ورود غیر مسولانه بعضی عوامل تازه وارد و جاه طلب به فوتبال مشهد از اوایل لیگ بیستم که منجر به افت جایگاه تیم،خروج بازیکنان موثر و دل نگرانی هواداران محبوب تیم از حضور در رقابت قهرمانی گردید؛ بالاخره با تلاشهای مدیران قانونی و مالک رسمی باشگاه و همچنین ورود به حق دستگاه عدلیه و وزارت ورزش و جوانان،اداره تیم فوتبال شهر خودرو که متعلق به هواداران فهیم و فوتبال دوست خراسان میباشد مجددا به این باشگاه پرآوازه بازگشت.

تجربه شیرین صعود به لیگ قهرمانان آسیا برای اولین بار در تاریخ فوتبال خراسان،داشتن برنامه و هدف مشخص برای تیم های پایه، بهرمندی از مدیران بومی و از همه مهمتر فرصت دادن به بازیکنان جوان و کادر فنی جهت بروز استعدادهایشان در لیگ برتر همگی حکایت از برنامه محوری تیم شهر خودرو مشهد داشت که پس از بروز مشکلات عدیده در دوره قبل تر توانسته بود همه این افتخارات را رقم بزند.

از آنجایی که هیچگاه بنا نداشتیم وارد حواشی ناشی از رفتارهای سلیقه ای و غیر ورزشی بشویم لذا بر این عهد خود پایبندیم و تلاش خواهیم نمود که برای همه دوستداران به ورزش خاطره خوش صعود به لیگ قهرمانان آسیا را تکرار کنیم .

باشگاه شهر خودرو مشهد در این مدت هیچگاه مصاحبه یا اعلام موضعی که سبب تشویش اذهان شود را نداشته چرا که خود را ملزم به مسیر قانونی جهت احقاق حق میدانست و به لطف پروردگار این مهم دست یافت. از همه هواداران واقعی؛پیشکسوتان فوتبال مشهد،رسانه های ورزشی که در این مدت همراهی کردند تشکر ویژه نماید .

پیش تر از همراهی و حمایتهای مدیرا ن قضایی استان و فرماندار محترم، مجمع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی کمال تشکر را دارد.

مسعود معمایی

مدیر عامل"

نامه شهرخودرو

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز