آیا مهاجم ایرانی زنیت در روزهای باقیمانده به پایان نقل و انتقالات تابستانی از این تیم جدا خواهد شد؟

سردار آزمون در چند ماه اخیر و طبق ادعای رسانه‌های اروپایی به تیمهای مختلفی لینک شد. از رم و لورکوزن گرفته تا لیون و حتی اینتر.

آخرین تیمی که از آن به عنوان مشتری سردار نام برده شد، آتلانتا بود که گویا می‌خواهد فصل آینده و بعد از پایان قرارداد آزمون با زنیت سراغ این بازیکن برود تا دیگر نیازی نباشد که بابت رضایتنامه او پولی به باشگاه روسی پرداخت بدهد.

 

این موضوع، در رسانه‌های فرانسوی بازتاب زیادی داشته و آنها به مدیران لیون توصیه کرده‌اند که اگر واقعا به دنبال جذب آزمون هستند، همین تابستان این بازیکن را بگیرند و گرنه که او احتمالا در آینده راهی سری A و آتلانتا خواهد شد.

 

سایت foot-sur7 فرانسه در گزارشی به این نکته اشاره کرده که نقل و انتقالات تابستانی، 10 روز دیگر به پایان خواهد رسید اما لیون هنوز جانشین ممفیس دپای را انتخاب نکرده و اگر چه سرمربی این تیم به دنبال جذب سردار آزمون است اما درخواست 20 میلیون یورویی زنیت برای صدور رضایتنامه این بازیکن باعث شده که لیون چندان پیگیر این بازیکن نباشد و اگر در روزهای آینده اتفاق جدیدی در این زمینه رخ ندهد، شاید این بازیکن در ماههای آینده به آتلانتا برود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز