به نظر می رسد همکاری پورموسوی و باشگاه نفت آبادان به پایان رسیده است.

به گزارش خبرگزاری مرور؛ اکبر پورموسوی در لیگ بیستم با قراردادی دو ساله به عنوان سرمربی نفت آبادان انتخاب شد. این مربی علی رغم این که تیمش به دلیل مشکلات مالی به موقع بسته نشد و حتی نتوانست تمرینات و اردوی پیش فصل خوبی داشته باشد، نیم فصل اول فصل قبل را موفق بود اما رفته رفته نفت با غلبه مشکلات بر این تیم، رو به افول رفت و نفتی ها در نهایت با وجود روزهای بد مالی به عنوان دهمی لیگ بسنده کردند.

پورموسوی نیز اگرچه یک فصل دیگر با نفت آبادان قرارداد دارد اما یک منبع آگاه از باشگاه گفت که پورموسوی پیش از این یعنی قبل از استعفای مدیرعامل باشگاه و اعضای هیات مدیره، برای پایان همکاری با این باشگاه به توافق نهایی رسیده بود. البته خود این مربی نیز عنوان کرده بود اگر شاکله تیم حفظ نشود از آبادان جدا می شود.

پورموسوی همان طور که میانه های فصل قبل، مورد نظر تیم سایپا در لیگ برتر بود، برای لیگ یک نیز اکنون از گزینه های اصلی این باشگاه است و به احتمال بسیار او راهی سایپا خواهد شد. البته این مربی مدنظر باشگاه نفت مسجدسلیمان هم است.

در حال حاضر نیز خواسته هواداران و پیشکسوتان آبادانی، استفاده از مربی بومی شهر برای هدایت نفت آبادان در لیگ بیست و یکم است، البته اگر تیم نفت با این همه تعلل در تعیین تکلیف باشگاه، شکل بگیرد. همچنین هنوز خبری از انتخاب مدیرعامل و اعضای هیات مدیره نیست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز