دروازه‌بان استقلال گفت: با تمام وجود می‌مانم و می‌جنگم و کارم را انجام می‌دهم؛ من از ته دل تصمیم گرفتم که بمانم.

به گزارش مرورنیوز، «محمدرشید مظاهری» امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران درباره حضورش در کمیته انضباطی اظهار داشت: در جلسه کمیته انضباطی بودم و چهار مورد جدید مطرح شد. من در اینستاگرام پست گذاشتم و صحبت‌هایم را مطرح کردم.

وی در ادامه افزود: می‌توانستم یک طرفه فسخ کنم اما با شرایط خودم نمی‌توانستم کنار بیایم. با تمام وجود می‌مانم و می‌جنگم و کارم را انجام می‌دهم. از ته دل تصمیم گرفتم که بمانم.

دروازه‌بان استقلال بیان داشت: با جدیت کارم را انجام می‌دهم اما اذیت می‌شوم. از آقای یونسی و مددی بپرسید که چرا. فکر می‌کنم باید به کمیته انضباطی برگردم. باید شرایطی به وجود بیاید بازیکن در آرامش باشد. باید بنشینیم و صحبت کنیم تا با چارچوب و صحبت حل می‌شود. با حرف زدن می‌شود همه چیز را حل کرد و نباید گارد گرفت.

وی همچنین خاطرنشان کرد: یک سری صحبت‌ها ناراحتم کرد و حالا بی‌منت می‌مانم و چه بازی کنم و چه بازی نکنم برای استقلال می‌جنگم اما واقعا می‌توانستم فسخ کنم. ناراحت شدم که گفتند مجبورم بمانم بلکه دوست داشتم که بمانم.

مظاهری درباره دوری‌اش از تیم ملی گفت: آرزوی موفقیت برای تیم ملی ایران دارم. امیدوارم همه چیز برای تیم اسکوچیچ خوب پیش برود. تلاش می‌کنم تا دوباره به تیم ملی دعوت شوم. فکر می‌کنم در برهه‌ای که حضور داشتم بیرانوند خیلی خوب کار کرد و باید بیشتر صبوری می‌کردم. حالا باید دوباره استارت بزنم. در فوتبال اتفاقات زیادی رخ می‌دهد.

وی درباره آرزوی سلامتی‌اش برای مدیرعامل باشگاه اذعان داشت: احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال است ولی آدم برای دشمنش هم مرگ نمی‌خواهد. امیدوارم حال ایشان خوب شود و هر چه زودتر پیش خانواده‌شان برگردند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز