مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال کشورمان آخرین وضعیت این تیم را قبل از بازی با عراق تشریح کرد.

به گزارش مرورنیوز، مدیر رسانه ای تیم ملی درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان در آستانه دیدار با عراق اظهار داشت: خوشبختانه الان همه چیز خوب است. اسکوچیچ و هاشمیان دو روز قبل به ما ملحق شدند و از زمان شروع تمرینات اصلی کنار تیم حضور داشتند. سپس عزیزی‌خادم و مهدوی‌کیا به اردو اضافه شدند که جوی خیلی خوب و پرانرژی در اردوی تیم ملی ایجاد کرد. 2 جلسه تمرین خوب را پشت سر گذاشتیم و امشب هم تمرین داریم. همه چیز مهیا است تا تیم ملی یک دیدار خوب مقابل عراق انجام بدهد.

وی درمورد نگرانی نسبت به وضعیت زمین چمن ورزشگاه خلیفه با توجه به برگزاری دیدار هفته قبل استرالیا و چین و همچنین دیدار فردای چین و ژاپن عنوان کرد:‌ میزبانی قطری‌ها خیلی خوب و عالی است. پروتکل‌ها به خوبی رعایت می‌شود و زمین تمرین مان هم باکیفیت است. استادیوم خلیفه دوحه هم در حد استانداردهای بالای جهانی و جزو بهترین ورزشگاه‌های قطر است. مزیت این ورزشگاه در اختیار داشتن دستگاه خنک کننده است.

مدیر رسانه تیم ملی فوتبال کشورمان تصریح کرد: گرمای هوای دوحه واقعا وحشتناک است. با توجه به دمای 39 تا 40 درجه ای و  رطوبت 60 تا 709 درجه‌ای اگر بخواهیم در شرایط عادی بازی کنیم کارمان سخت می‌شود. با توجه به تمرینی که در ورزشگاه خلیفه انجام می‌دهیم از لحاظ چمن دچار مشکل نمی‌شویم زیرا چمن‌های قطر بسیار باکیفیت است. 

رضایی درخصوص غیبت وحید هاشمیان در تمرین روز گذشته تیم ملی و اینکه آیا وی در تمرین دیشب این تیم شرکت کرد، پاسخ داد: پس از ورود به قطر، اپلیکیشنی روی گوشی تلفن همراه نصب شده و جواب می‌گیریم. طبق مجوز وزارت بهداشت قطر که کرونا را کنترل می‌کند اجازه تردد داریم. جواب تست هاشمیان یک ساعت دیرتر از اسکوچیچ آمد و با وجود اینکه تست سریع دادیم ولی ترجیح دادیم تا زمان نیامدن جواب هاشمیان کنار بچه‌ها نباشد. البته وی در تمرین شب گذشته در که در مجموعه الارسال برگزار شد شرکت کرد. تیم ملی امشب هم در ورزشگاه خلیفه تمرین می‌کند.

وی درمورد زمان برگزاری نشست خبری قبل از دیدار با عراق گفت: نشست اسکوچیچ و سردار آزمون ساعت 20:30 به وقت دوحه(22 به وقت تهران) آغاز می‌شود و زمان این کنفرانس هم 15 دقیقه است. سرمربی و بازیکن تیم عراق هم یک ساعت قبل از ما در نشست شرکت می‌کنند. 

مدیر رسانه  تیم ملی فوتبال کشورمان در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران درباره وضعیت جسمانی بازیکنان این تیم عنوان کرد:‌ صد در صد همه خوب هستند. البته پس از مصدومیتی که در بازی با سوریه برای میلاد سرلک از ناحیه سر ایجاد شد، پزشکان تشخیص دادند در کشورمان استراحت کند اما این آسیب دیدگی جدی نیست. سایر بازیکنان هم سلامت هستند. از بین 26 بازیکن حاضر در اردو، سرمربی ترکیب نهایی و بازیکنانی که باید روی نیمکت بنشینند، اعلام می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز