آن‌طور که مدیران استقلال ادعا می کنند بالاخره پول انتقال مهدی قایدی به شباب الاهلی به حساب باشگاه استقلال نشست.

به گزارش مرورنیوز، همانطور که همه در جریان هستند شماره 10 استقلال تصمیم گرفت فوتبالش را در خارج از کشور ادامه دهد و شباب الاهلی امارات را به عنوان مقصدش انتخاب کرد تا همبازی احمد نوراللهی در این تیم شود.

مدیران استقلال مانور زیادی روی این انتقال داشتند و ناصر فریادشیران معاون اجرایی این باشگاه، هفته گذشته اعلام کرد مهدی قایدی  با مبلغ بالا که بزرگ‌ترین ترانسفر در تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود به باشگاه الاهلی امارات فروخته شد و پول فروش او ظرف چند روز آینده به حساب باشگاه واریز خواهد شد تا مشکلات مالی باشگاه حل شود.

البته هنوز باشگاه استقلال به صورت دقیق رقم ترانسفر را اعلام نکرده است. حالا و به گفته مدیران استقلال، بخش زیادی از پول این انتقال به حساب این باشگاه واریز شده ضمن آنکه 250 هزار دلار از پول انتقال قایدی هزینه برگزاری اردوی استقلال در امارات شده است.

درباره شماره 10 سابق آبی‌ها بد نیست به این نکته اشاره کنیم که استقلال نه تنها از فروش این بازیکن به باشگاه اماراتی صاحب درآمدی در حدود 2 میلیون دلار شده بلکه از انتقال بعدی این بازیکن هم درصدی به حساب استقلال واریز خواهد شد. اتفاقی که پیش از این و در دوران مدیریت امیرحسین فتحی در مورد چند بازیکن استقلال رخ داده بود.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز