سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتقاد از برگزاری دیدار با الهلال در زمین بی طرف، گفت: مشکلاتی داریم ولی دنبال برد در این مسابقه هستیم.

به گزارش مرورنیوز، تیم‌های فوتبال استقلال ایران و الهلال عربستان از ساعت ۲۱:۳۰ فردا دوشنبه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در کشور امارات به مصاف هم می‌روند.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال امروز در نشست خبری پیش از این بازی حاضر شد و شرایط تیمش را تشریح کرد.

مجیدی گفت: الهلال بهترین تیم عربستان است و فوتبال پیشرفته ای بازی می کند.

وی تاکید کرد: ما مشکلات فنی داریم اما به هوادارانمان قول می دهیم که در این مسابقه قدرتمند ظاهر شویم. ما برای پیروزی بازی می کنیم، به ویژه اینکه بازیکنان ما روحیه فوق العاده ای دارند که ما را از حریف متمایز می کند.

سرمربی استقلال در خصوص میزبانی تیمش از الهلال در زمین بی طرف، از تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا انتقاد کرد و گفت: نمی دانم چرا در زمین خودمان بازی نمی کنیم. حتی اگر از این مرحله صعود کنیم، باید در کشور عربستان (به عنوان میزبان مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا) حضور یابیم.

مجیدی افزود: تیم ملی سوریه برای بازی با تیم ایران در زمین ما بازی کرد. تفاوت ما در چیست؟

در این نشست خبری سیاوش یزدانی مدافع تیم استقلال هم حضور داشت. یزدانی گفت: آماده بازی با الهلال هستیم و می خواهیم از این مرحله صعود کنیم.

یزدانی که چندی پیش همراه تیم ملی فوتبال ایران در بازی با سوریه و عراق حضور داشت، گفت: تمام بازیکنان در تیم ملی ممتاز هستند و عدم حضور من در ترکیب اصلی این تیم تصمیم سرمربی بوده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز