سازمان بسیج ورزشکاران از سید جلال حسینی و باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس به جهت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در هر مسابقه، تجلیل و تقدیر کرد.

به گزارش مرورنیوز، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در سال‌های گذشته، همواره با لباسی منقش به تصویر یکی از شهدای گرانقدر در میادین فوتبال حضور پیدا کرد. این حرکت سید جلال حسینی و باشگاه پرسپولیس به این ترتیب در سال‌های گذشته رواج بیشتری یافت.

دیگر بازیکنان پرسپولیس نیز به مناسبت‌های مختلف از تصاویر شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم در جریان بازی‌ها و شادی گل‌ها استفاده می‌کنند و بعدها بعضی بازیکنان تیم‌‎های دیگر به این شکل نسبت به شهدا و خانواده‌های آن عزیزان ادای احترام کردند.

بر این اساس، امروز شنبه سازمان بسیج ورزشکاران در برنامه‌‌ای که به مناسبت هفته دفاع مقدس از ساعت 10 صبح آغاز شد و در جریان آن، به تجلیل از قهرمانان و ورزشکاران ملی پرداخت، از اقدام کاپیتان سرخپوشان ایران و باشگاه پرسپولیس تقدیر نمود.

در این مراسم با توجه به جلسات کاری و برنامه‌های تمرینی، امکان حضور سید مجید صدری سرپرست باشگاه و سید جلال حسینی فراهم نشد. به این ترتیب کاوه علی‌اسماعیلی، مدیر روابط عمومی باشگاه به نمایندگی از سوی ارکان مدیریتی و کاپیتان پرافتخار سرخپوشان، در این برنامه حضور پیدا کرد و لوح سپاس و مدال اخلاق سید جلال را دریافت نمود.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز