در روز دوم مسابقات جهانی کشتی آزاد ملی‌پوشان کشورمان در اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم در مرحله مقدماتی روی تشک می‌روند.

به گزارش مرورنیوز، در دومین روز از مسابقات جهانی کشتی آزاد که در اسلو نروژ در حال برگزاری است، ملی‌پوشان کشورمان در اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم در مرحله مقدماتی روی تشک می‌روند.

همچنین در اوزان ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم حسن یزدانی و امیرحسین زارع در فینال با حریفان سرشاخ می‌شوند.

برنامه روز دوم به شرح زیر است: (زمان به وقت محلی است)

ساعت ۸ تا ۸:۱۵ - وزن کشی مجدد اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم

ساعت ۸:۱۵ تا ۸:۴۵ - وزن کشی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۴:۳۰ مسابقات مقدماتی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم

ساعت ۱۶:۴۵ تا ۱۷:۴۵ - مسابقات نیمه نهایی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم

ساعت ۱۸ تا ۲۱ - مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم

حریفان آزادکاران در روز دوم به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم علیرضا سرلک پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان جوزپه ویلارو از اکوادور وجمال الصبری از یمن می رود. در این وزن ۲۲ نفر حضور دارند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرمحمد یزدانی در دور اول با گابریل جاناتچ از اتریش کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان سباستین ریورا از پورتوریکو و ماکسیم ساکولتان از مولداوی می رود. در این وزن ۲۷ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۹ کیلوگرم محمد نخودی در دور اول به مصاف کانوا از ایتالیا می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده مبارزه میان رستم راسویف از اوکراین و آرمان آواگایان از ارمنستان کشتی می گیرد. در این وزن ۲۵ نفر حضور دارند. جردن باروز در بالای گروه قرار دارد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم کامران قاسم پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده کشتی میان هریبرتو ساندی کاستاریکا از وآندریل ولاوسف از اوکراین مبارزه می کند. در این وزن ۲۰ نفر حضور دارند. جیدن کاکس در گروه قاسم پور حضور دارد و تا مرحله نیمه نهایی با وی برخورد نخواهد کرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز