رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان از ظهر امروز و با برگزاری مسابقات مقدماتی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم پیگیری شد و هر ۴ نماینده ایران به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند.

به گزارش مرورنیوز، دومین روز از رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان از ظهر امروز آغاز شده که نمایندگان کشورمان در چهار وزن دوم به میدان رفتند.

بر این اساس نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم علیرضا سرلک پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر صفرجوزپه ویلارو از اکوادور را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت و در این مرحله مقابل آریان تسیوترین از بلاروس با نتیجه 7 بر 6 به پیروزی رسید و راهی نیمه نهایی شد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرمحمد یزدانی در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر گابریل جاناتچ از اتریش را مغلوب کرد وی در دور بعد و مرحله یک هشتم نهایی مقابل سباستین ریورا از پورتوریکو با نتیجه 13 بر 3 به پیروزی رسید و‌ راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد و در این مرحله مقابل کرزیستوف بینکوفسکی از لهستان با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد.

در وزن ۷۹ کیلوگرم محمد نخودی در دور اول با نتیجه ۱۱ بر صفر آرون کانوا از ایتالیا را از پیش رو برداشت و در دور دوم و مرحله یک هشتم نهایی وزن 79 کیلوگرم مقابل  آرمان آواگایان از ارمنستان با نتیجه 8 بر 4 به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد‌ و در این مرحله مقابل سیف الدین آلکما از فرانسه با نتیجه 10 بر 0 به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم کامران قاسم پور پس از استراحت در دور اول، در دور دوم آن دریل ولاوسف از اوکراین را با نتیجه ۷ بر صفر از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد و در این مرحله با پیروزی 10 بر 1 برابر کشتی‌گیر گرجستان راهی نیمه نهایی شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز