فتح اللهی مدیرعامل پرسپولیس خوزستان و صاحب امتیاز جدید استقلال ملاثانی تاکید کرد که امتیاز کامل باشگاه استقلال ملاثانی را خریداری کرده ایم و این مسئله به تایید فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش هم رسیده است و اکنون ما اختیار کامل داریم که در مورد این تیم تصمیم گیری کنیم.

به گزارش خبرگزاری مرورنیوز؛ مدیرعامل پرسپولیس خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار مرور صحبت هایی را در رابطه با خرید امتیاز استقلال ملاثانی و سنگ اندازی مسئولان فوتبال استان خوزستان انجام داده است که در ادامه می خوانیم.

 

صددرصد در اهواز تیم داری می کنیم 

 

در ابتدا قصد داشتیم که در همان شهر ملاثانی به کار خود ادامه دهیم اما به حدی ما را اذیت کرده اند و از جانب مسئولان ورزش استان به خصوص جناب طالقانی و حیدری سنگ اندازی هایی شده است که دیگر رغبتی به ادامه فعالیت در شهر ملاثانی نداریم و انشاالله در شهر اهواز تیم داری خواهیم کرد.

 

می توانستیم با پرداخت جریمه تیم را از استان خارج کنیم

 

اینکه مسئولان می گویند ما اجازه خروج امتیاز تیم از استان را نداریم صحیح نیست چون ما اکنون صاحب امتیاز اصلی این باشگاه هستیم و می توانیم با پرداخت جریمه امتیاز تیم را به خارج از استان واگذار کنیم. این چیزی است که تا کنون در جاهای مختلفی اتفاق افتاده و اتفاق جدیدی محسوب نمی شود اما ما نخواستیم که این اتفاق بیفتد و به دنبال این هستیم تا سهمیه استان حفظ شود.

 

فوتبال استان را تضعیف کرده اند

 

مسئولان ورزش استان که اکنون ادعای تعصب دارند و نمی گذارند به راحتی به کار خود ادامه دهیم تا کنون چه کار مثبتی برای فوتبال استان خوزستان انجام داده‌اند؟ ما به یاد داریم که در سال های نه چندان دور استان خوزستان چهار نماینده در لیگ برتر داشت و تیم های لیگ یکی استان نیز همواره جزو تیم های پرطرفدار بودند و مدعی صعود به لیگ محسوب می شدند اما در این سال هایی که این آقایان روی کار آمده اند مشخص نیست چه بلایی بر سر فوتبال این استان آورده اند که تیم های لیگ برتری برای سقوط نکردن می جنگند و تیم های لیگ یکی استان نیز حال و روز خوشی ندارند.

 

وزیر ورزش و دبیر فدراسیون فوتبال خرید امتیاز ما را تایید کرده اند

 

آقای حیدری مدیرکل تربیت بدنی و آقای طالقانی رئیس هیئت کل فوتبال اهواز به خاطر منافعی که دارند به هیچ‌وجه دوست ندارند از حمایت هایشان از استقلال ملاثانی دست بکشند. این آقایان به دلیل این که به مسئولان استقلال ملاثانی وعده هایی داده اند سعی دارند جلوی ما را بگیرند. آقای علیزاده مالک استقلال ملاثانی این امتیاز را به ما فروخته است. ایشان در محضر امتیاز خود را به نام پرسپولیس خوزستان زده است و آقای سجادی و آقای کامرانی فر نیز این مسئله را تایید کرده اند اما آقای طالقانی همچنان تاکید دارند که فقط باید استقلال ملاثانی در مسابقات شرکت کند.

 

آقای طالقانی رأی قوه قضاییه را قبول ندارند

 

قوه قضاییه به نفع ما رأی داده است و اکنون امتیاز این تیم به ما واگذار شده است اما متاسفانه آقای طالقانی حتی رأی قوه قضاییه را نیز قبول ندارند و گفته اند که این رأی درست نیست. این گونه صحبت ها خلاف قانون است و مجازات قانونی در پی دارد. نمی دانم چرا آقای طالقانی چنین صحبت هایی را مطرح کرده اند.

 

زمانی تا آغاز مسابقات نمانده است

 

در حالی که مسابقات یکشنبه آینده آغاز می شود هنوز تکلیف ما مشخص نیست. این آقایان مشخص نیست که دنبال چه چیزی هستند. امیدوار هستم مسئولان با ما همکاری کنند تا بتوانیم حضور پر قدرتی در مسابقات داشته باشیم چرا که دیگر وقت زیادی به آغاز مسابقات نمانده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز