در نخستین دوئل سنتی ابرقدرت‌های فوتبال اسپانیا در فصل جدید لالیگا، این تیم رئال‌مادرید بود که خانه بارسلونا را دست پر ترک کرد.

به گزارش مرورنیوز، در مهم‌ترین بازی هفته دهم لالیگای اسپانیا ، امروز (یکشنبه) از ساعت 17:45 به وقت تهران، تیم‌های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید در ورزشگاه نوکمپ به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی 2 بر یک به نفع میهمان مادریدی به پایان رسید. گل نخست رئالی‌ها در این بازی را دیوید آلابا در دقیقه 32 به ثمر رسید و دومین گل هم در دقیقه سوم وقت‌ها تلف شده نیمه دوم توسط لوکاس واسکز به ثمر رساند. در طرف مقابل هم سرخیو آگوئرو در اولین تجربه‌اش از حضور در ال‌‌کلاسیکو در دقیقه هفتم وقت‌های تلف شده تنها گل بارسلونا را زد.

 

به این ترتیب سریال ناکامی‌های رونالد کومان در ال‌کلاسیکو‌ها ادامه پیدا کرد و بارسلونا برای چهارمین بار متوالی در مصاف با رئال مادرید تن به شکست داد.

با نتیجه‌ای که برای اولین ال‌کلاسیکوی فصل رقم خورد، رئال مادرید 20 امتیازی شد و با توجه به تفاضل گل بهتر نسبت به سویا و یک بازی کمتر در صدر جدول قرار گرفت. بارسلونا هم دومین شکستش را در این فصل لالیگا متحمل شد با 15 امتیاز در رده هشتم جدول باقی ماند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز