سایت شبکه ESPN آمریکا نوشت:" تیم ملی فوتبال ایران بدون طارمی هم در ۲ بازی آینده خود پیروز می‌شود."

به گزارش مرور نیوز، سایت شبکه ESPN آمریکا در گزارشی که به بررسی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در سراسر جهان اختصاص داده است، به غیبت مهدی طارمی در اردوی تیم ملی فوتبال ایران اشاره کرد و نوشت:

" با این وجود نیرو‌های تهاجمی بسیاری در تیم ملی ایران هستند. از جمله سردار آزمون ، مهاجم زنیت و علیرضا جهانبخش، بازیکن فاینورد و ایران می‌تواند در بازی آینده خود به ۲ پیروزی دست پیدا کند."

در گزارش این رسانه آمریکایی درباره تیم ملی فوتبال کشورمان آمده است:

" با توجه به ستاره بودن طارمی در این کشور (ایران)، زمانی که مهاجم پورتو از ترکیب دراگان اسکوچیچ برای بازی‌های گروه A مقابل لبنان و سوریه کنار گذاشته شد، تعجب بسیاری را برانگیخت. گزارش شده است که طارمی در چند وقت اخیر با اسکوچیچ چشم در چشم نشده و به تماس مسئولان تیم که به امید حل اختلاف بودند، پاسخ نداده است.

با این حال، با وجود غیبت طارمی، هنوز قدرت هجومی زیادی در تیم ملی وجود دارد؛  از جمله سردار آزمون، مهاجم زنیت و علیرضا جهانبخش، وینگر فاینورد و دو برد در  بازی های آینده همچنان در دسترس آن‌ها خواهد بود.

با این وجود، موضوع اختلاف با طارمی پیامد‌های بلندمدتی را برای یکی از تیم‌های ملی مطرح آسیا در پی  دارد. تیمی که در جام جهانی گذشته بازی‌های خوبی را از خود به نمایش گذاشت و انتظار می‌رود سال آینده نیز در قطر حضور داشته باشد."

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز