اسامی ناظران، داوران و برنامه دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور جام یادگار امام (ره) اعلام شد.

به گزارش مرور نیوز، اسامی ناظران، داوران و برنامه دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور جام یادگار امام (ره) به شرح زیر است:

گروه الف:

تیم‌های فولادین ذوب آمل- رعد پدافند ارتش- شهدای امین آباد ری- شهرداری مسجد سلیمان

میزبان: سالن طالقانی شهر ری – تاریخ برگزاری: دوشنبه ۲۴ آبان ماه

نایب رئیس سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا

دبیر سازمان لیگ: عبداله فتوحی

سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: ناصر فروتن (تهران)

ناظر سازمان لیگ: محسن سبزعلی (تهران)

مسئول مسابقات: محمدرضا محمدپور

سرپرست فنی: محمد مصلایی پور

مسئول دبیرخانه و جدول نویس: سعید اکبری (تهران)

داوران درجه یک بین المللی: غلامرضا طاهرخانی (قزوین) محمد رحیم پور (کردستان) بابک امجدی (تهران) مسعود رستمی پور (تهران)

داوران درجه دو بین المللی: ایمانعلی فروغی نژاد (سیستان و بلوچستان) حسن گلدشتی (مازندران)

مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: حسین جمشیدی

گروه ب:

تیم‌های سید بابل – شهدای مدافع حرم قم- دانشگاه آزاد اسلامی- خراسان جنوبی

محل برگزاری: سالن مخابرات بیرجند – تاریخ برگزاری: سه شنبه ۲۵ آبان ماه

نایب رئیس سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا

دبیر سازمان لیگ: عبداله فتوحی

سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: احمد دامغانی نژاد (تهران)

ناظر سازمان لیگ: علی اصلی (خراسان جنوبی

سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان (البرز)

مسئول دبیرخانه و جدول نویس: محمدرضا نادعلیان (سمنان)

داوران درجه یک بین المللی: امیرحسین رهنما (سمنان) داود خوش منظر (تهران) حسام امامی (خراسان رضوی)

داوران درجه دو بین المللی: حمیدرضا عابدی (سیستان و بلوچستان) سید حمیدرضا موسوی (سمنان) کاظم عقیقی (خراسان جنوبی)

مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: حسین جمشیدی

گروه ج:

تیم‌های رضا پویش جنوب- سینا صنعت ایذه- جوانان البرز- رهپویان شهید سلیمانی

محل برگزاری: سالن دانشگاه ایذه – تاریخ مسابقه: چهارشنبه ۲۶ آبان ماه

نایب رئیس سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا

دبیر سازمان لیگ: عبداله فتوحی

سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: علیرضا وحیدیان پور (تهران)

ناظر سازمان لیگ: خسرو خیری زاده (خوزستان)

سرپرست فنی: مهدی آقاولی (تهران)

مسئول دبیرخانه و جدول نویس: فرزاد غفاری (همدان)

داوران درجه یک بین المللی: غلامرضا بهارلو (چهارمحال و بختیاری) کامران سلطانی زاده (تهران) ذبیح اله کوهستانی (البرز)

داوران درجه دو بین المللی: میلاد قلاوند (اروند) مسعود امجدی (تهران) سیامک گودرزی (فارس)

مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: حسین جمشیدی

گروه د:

تیم‌های امید‌های لرستان – زاگرس سنندج- آریو برزن بهبهان- سازین سعید اندیمشک

محل برگزاری: سالن ۲۵۰۰ نفر اندیمشک- تاریخ برگزاری: جمعه ۲۸ آبان ماه

نایب رئیس سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا

دبیر سازمان لیگ: عبداله فتوحی

سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: منصور کیانی (کرمانشاه)

ناظر سازمان لیگ: محمدرضا محمدپور (تهران)

کمیته اجرایی: حسین پورلباف (خوزستان)

سرپرست فنی: مهدی آقاولی (تهران)

مسئول دبیرخانه و جدول نویس: علیرضا وحیدیان پور (تهران)

داوران درجه یک بین المللی: کامران سلطانی زاده (تهران) ذبیح اله کوهستانی (البرز) محسن جلیلیان (اروند)

داوران درجه دو بین المللی: مهدی صدوقی (اصفهان) مهدی شهبازی (کرمانشاه) ساسان سالاری (فارس)

مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: حسین جمشیدی

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز