کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جدیدترین آرای خود را درباره تیم‌های لیگ برتری صادر کرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در دیدار دو تیم ذوب آهن و سپاهان از هفته چهارم لیگ برتر، جلال‌الدین محمدی بازیکن تیم سپاهان به دلیل بدرفتاری با بازیکن حریف که منتهی به اخراج شد به پرداخت پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.همچنین حسین مجلی شنای بازیکن تیم ذوب آهن به دلیل بدرفتاری با بازیکن حریف به پرداخت چهل میلیون ریال محکوم شد.

در دیدار دو تیم پیکان و ذوب آهن در هفته سوم مسابقات لیگ برتر، باشگاه پیکان به دلیل رفتار غیرورزشی از سوی کادرفنی به پرداخت یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.همچنین مهدی تارتار سرمربی ذوب آهن به دلیل رفتار غیرورزشی به پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شد.

در دیدار نود ارومیه و شاهین دهداری تهران از سری مسابقات جام حذفی، احد حاج کریمی و حجت پیروزفر مربیان تیم نود ارومیه هرکدام به پرداخت سی میلیون ریال و حسن مصطفی زاده (تدارکات) و یحیی بهاری (مربی) این تیم به ترتیب به پرداخت بیست میلیون ریال و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

ضمن اینکه امیرهاشم توکلی و محسن شاکر مربیان تیم شاهین دهداری تهران به دلیل بدرفتاری در قبال تیم حریف به ترتیب سی میلیون ریال و بیست میلیون ریال جریمه شدند.

در دیدار دو تیم زینت سبز تبریز و مینو خرمدره زنجان از سری مسابقات لیگ دسته سوم کشور، تیم مینو خرمدره زنجان به دلیل مسئول شناخته شدن در عدم برگزاری مسابقه علاوه بر سه بر صفر بازنده اعلام کردن تیم مینو خرمدره این تیم به پرداخت یکصد و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز