سرخیو اگوئرو روز چهارشنبه به صورت رسمی از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از الموندو، آگوئرو در دیدار برابر آلاوس به خاطر مشکلات قلبی نتوانست به بازی ادامه دهد و در بیمارستان بستری شد. باشگاه بارسلونا اعلام کرد که درمان این بازیکن سه ماه به طول خواهد انجامید و به این ترتیب او نمی‌تواند تیم را در این مدت طولانی همراهی کند.

شنیده ها حاکی از آن است که این فوتبالیست در مراسمی ویژه تصمیم خود را اعلام خواهد کرد. این مهاجم در این فصل پنج بازی برای بارسلونا در تورنمنت های مختلف انجام داده و یک گل به ثمر رسانده است.

آگوئرو در دقیقه ۴۱ بازی دوازدهمین هفته مسابقات قهرمانی فوتبال اسپانیا با "آلاوس"  در ۳۰ اکتبر تعویض شد. این مهاجم از ناراحتی قفسه سینه شکایت داشت. معاینه پزشکی نشان داد که در ضربان قلب او مشکلات نامنظم ضربان وجود دارد. از آن زمان، این بازیکن هرگز وارد زمین نشده است.

آگوئرو ۳۳ ساله است، او در تابستان به بارسلونا پیوست و قبل از آن ۱۰ سال برای منچسترسیتی انگلیسی بازی کرد. او همچنین برای اتلتیکو اسپانیا و ایندپندینته آرژانتین بازی کرد. به عنوان بخشی از تیم ملی آرژانتین، آگوئرو قهرمان المپیک (۲۰۰۸)، فینالیست مسابقات قهرمانی جهان (۲۰۱۴) و برنده جام کوپا آمریکا (۲۰۲۱) شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز