آخرین رنکینگ پاراتکواندوکاران در سال ۲۰۲۱ از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، فدراسیون جهانی، رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه ژانویه را اعلام کرد که هنوز امتیازات بازی‌های پاراآسیایی جوانان و قهرمانی جهان در آن محاسبه نشده است.

"فاطمه دودانگه" در وزن ۴۹- کیلوگرم (K۴۴) با ۱۰/۹۸ امتیاز رده هفدهم را به خود اختصاص داده است؛ "رایحه شهاب" در وزن ۵۸+ کیلوگرم (K۴۴) با ۵۰/۷۰ امتیاز در رده دهم قرار گرفته و "مهتاب نبوی" با ۸۵ امتیاز همچنان در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K۴۱) قرار دارد.

"سعید صادقیان‌پور" در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۲) با ۱۰۰ امتیاز در رده اول قرار گرفت و "سجاد جوانبخت" در این وزن و کلاس ۴۴ با ۲۰/۱۲ امتیاز در رده هفدهم جای گرفته است.

"محمدرضا شعبانی" در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۲) با کسب ۴۲/۴۰ امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داده است و "مهدی کردلو" دیگر نماینده این وزن با ۵/۱۶ امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد.

"احمد نریمانی" هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۲) با ۶۲ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. "مهدی بهرامی آذر" در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۳) با ۶۷/۸۰ امتیاز به جایگاه سومی خود تداوم بخشید.

"مهدی پوررهنما" در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴) که بر سکوی نایب قهرمانی پارالمپیک توکیو ایستاد با ۱۶۲/۵۶ امتیاز در رده دوم قرار دارد. "علیرضا بخت" در این وزن در رده چهل و نهم قرار دارد.

"اصغر عزیزی" پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴K) با تصاحب مدال طلای پارالمپیک توکیو و ۲۲۵/۷۶ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد. "حامد حق‌شناس" دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۳۸/۵۶ امتیاز رده دوازدهم را به خود اختصاص داد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز