رقابت‌های لیگ بسکتبال آمریکا (NBA) بامداد امروز با برگزاری ۵ دیدار پیگیری شد و نتایج آن مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری موج، رقابت‌های لیگ بسکتبال آمریکا (NBA) بامداد امروز (چهارشنبه) در مناطق کنفرانس غرب و شرق با برگزاری ۵ دیدار پیگیری شد.

در دیدار مهم بامداد امروز، فینیکس سانز به مصاف نیواورلینز پلیکانز رفت. در این دیدار تیم فینیکس سانز توانست با درخشش دوین بوکر با نتیجه ۱۲۳ بر ۱۱۰ پلیکانز را از شکست دهد تا به بیست و نهمین پیروزی خود این دوره از رقابت‌های لیگ بسکتبال آمریکا دست پیدا کند. فینیکس سانز تنها با یه یک شکست بیشتر رده دوم کنفرانس غرب ایستاده و در تعقیب گلدن استیت است. فینیکس با پیروزی در این دیدار با ۲۹ پیروزی و ۸ شکست در رده دوم کنفرانس غرب جای گرفته است. پلیکانز هم در این دیدار بیست و پنجمین شکست خود را تجربه کرد و با ۱۳ پیروزی و ۲۵ شکست در رده چهاردهم کنفرانس غرب قرار گرفت.

در این دیدار دوین بوکر از فینیکس با کسب ۳۳ امتیاز، ۹ ریباند و ۴ پاس منجر به گل بهترین بازیکن میدان بود. در مقابل هم یوناس والانچیوناس از پلیکانز با کسب ۲۵ امتیاز، ۱۶ ریباند و ۲ پاس منجر به گل (دابل دبل) کرد و بهترین بازیکن تیمش بود.

در دیگر دیدار بامداد امروز لیگ بسکتبال آمریکا، تیم‌های لس آنجلس لیکرز و ساکرامنتوکینگز مقابل هم قرار گرفتند. در این دیدار تیم لیکرز با درخشش دوباره لبران جیمز موفق شد با نتیجه ۱۲۲ بر ۱۱۴ ساکرامنتورا از پیش رو بردارد تا بالاخره بیستمین پیروزی برای لیکرز در رقابت‌های لیگ بسکتبال آمریکا به ثبت برسد. لیکرز در حال حاضر با ۲۰ پیروزی و ۱۹ شکست در رده هفتم باقی مانده است. ساکرامنتو هم در این دیدار بیست و سومین شکست خود را تجربه کرد و با ۱۶ پیروزی و ۲۳ شکست در رده دهم کنفرانس غرب قرار گرفت.

در این دیدار لبران جیمز از لیکرز با کسب ۳۱ امتیاز، ۵ ریباند و ۵ پاس منجر به گل بهترین بازیکن میدان بود. در مقابل هم د آرون فاکس از ساکرامنتو با کسب ۳۰ امتیاز، ۳ ریباند و ۶ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش بود، اما مانع شکست تیمش نشد.

نتایج دیدار‌های بامداد امروز لیگ بسکتبال آمریکا NBA:

ممفیس گریزلیز ١١٠ – ١٠۶ کلیولندکاوالیرز

سن آنتونیواسپرز ١٠۴ – ١٢٩ تورنتو رپترز

ایندیاناپیسرز ٩۴ – ١٠۴ نیویورک نیکس

فینیکس سانز ١٢٣ – ١١٠ نیواورلینز پلیکانز

ساکرامنتوکینگز ١١۴ – ١٢٢ لس آنجلس لیکرز

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز