نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی به وزیر ورزش و جوانان تذکر کتبی داد.

به گزارش مرور نیوز،از زمانی انتخاب حمید سجادی‌ به عنوان وزیر ورزش و جوانان، انتخابات تعدادی از فدراسیون‌ها همچون کبدی، تکواندو، بوکس، شنا و کوهنوردی برگزار شد که در برخی از آنها شائبه‌هایی مطرح شد. حتی پای این شائبه‌ها به برخی دیگر از انتخابات فدراسیون‌ها که هنوز برگزار نشده هم باز شده که انتخابات فدراسیون تیراندازی مصداق همین موضوع است.

به همین خاطر تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی چندین بار نسبت به این موارد موضع‌گیری کردند که در آخرین مورد آن عباس مقتدایی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در خصوص مهندسی انتخابات فدراسیون‌ها به حمید سجادی تذکر کتبی داد.

در تذکر کتبی مقتدایی آمده: «متأسفانه شنیده شده سنت بد و مذموم مهندسی انتخابات فدراسیون‌ها که در دوره‌های قبل وجود داشته، در دوره جنابعالی هم رگه‌هایی از آن توسط فعالان حوزه ورزش مشاهده شده است. ضرورت دارد با قید فوریت و به صورت قاطع از دخالت مدیران و مهندسی انتخابات‌ها جلوگیری نمایید تا جامعه ورزش خودشان برای آینده مدیریت ورزششان تصمیم بگیرند. »

گفتنی است مقتدایی علاوه بر این تذکر، تذکر کتبی دیگری هم در خصوص لزوم برگزاری هر چه سریع‌تر انتخابات فدراسیون ژیمناستیک به وزیر ورزش و جوانان داد.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز