هافبک تیم ملی فوتبال گفت: پس از قطعی شدن صعودمان به جام جهانی باید برنامه‌ریزی خیلی خوبی انجام شود.

به گزارش مرور نیوز، تیم ملی فوتبال ایران در دور هفتم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملی عراق می‌رود.

وحید امیری گفت: می‌دانیم بازی خیلی سختی پیش رو داریم و هنوز کار تمام نشده است. برای سربلندی کشور و مردم عزیزمان می‌جنگیم و با اقتدار صعود می‌کنیم، زیرا ما ایران هستیم. همه چیز عالی است و تیم هم شرایط عالی دارد. می‌خواهیم ۲ بازی خیلی خوب انجام بدهیم و امیدوارم این دیدار‌ها با کسب ۳ امتیاز همراه باشد و تیم ملی به جام جهانی صعود کند. باید تا آخرین لحظه تلاش کنیم تا بتوانیم مسیر سختی که تاکنون با موفقیت پشت سر گذاشته‌ایم به اتمام برسانیم. جام جهانی بحثی است که تمام تلاش خود را برای رسیدن به آن انجام می‌دهیم. نکته دوم که خیلی مهم است صعود کردن به عنوان تیم اول است. تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا با اقتدار صعود کنیم.

کاپیتان تیم ملی امیدوار است تا این تیم پس از رسیدن به جام جهانی، بازی‌های دوستانه خوبی داشته باشد.

امیری گفت: پس از قطعی شدن صعودمان باید برنامه‌ریزی خیلی خوبی انجام شود. با برگزاری دیدار‌های تدارکاتی و اردو‌های خوب انشالله نظمی که اکنون در تیم ملی وجود دارد به بالاترین حد خودش برسد تا آرزوی همه ما و هواداران که صعود از مرحله گروهی جام جهانی و رسیدن به مراحل بالایی این رقابت‌ها است، محقق شود. مطمئن باشید برای سربلندی پرچم کشورمان تمام تلاشمان را می‌کنیم. تنها درخواست ما از هواداران این است که با انرژی مثبت و دعای خیر کمک کنند بتوانیم نتیجه مثبت بگیریم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز