مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان اروپا امشب با برگزاری ۲ دیدار پیگیری می‌شود.

به گزارش مرور نیوز، مسابقات مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب با برگزاری ۲ دیدار پیگیری می‌شود که در یکی از دیدار‌ها تیم فوتبال چلسی میزبان لیل خواهد بود.

چلسی - لیل

چلسی و لیل امشب در چارچوب رقابت‌های مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان اروپا امشب ساعت ۲۳:۳۰ و در ورزشگاه استمفوردبریج به مصاف یکدیگر می‌روند.

تیم‌های فوتبال چلسی و لیل تاکنون و به مدت ۲ بار در مسابقات لیگ قهرمانان به مصاف یکدیگر رفته اند که سهم تیم فوتبال چلسی ۲ برد بوده است. در مجموع این ۲ دیدار ۶ گل به ثمر رسیده است که سهم تیم چلسی ۴ گل و سهم تیم لیل ۲ گل بوده است.

تیم فوتبال چلسی سابقه ۲ قهرمانی در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را در کارنامه خود دارد، اما تیم لیل عنوانی در این مسابقات کسب نکرده است.

ویارئال - یوونتوس

ویارئال و یوونتوس امشب از ساعت ۲۳:۳۰ و در ورزشگاه (Estadio de la Cerámica) به مصاف یکدیگر می‌روند.

یوونتوس سابقه ۲ قهرمانی در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را در کارنامه خود دارد، اما تیم ویارئال عنوانی در این مسابقات کسب نکرده است.

چلسی در مسابقات این فصل از لیگ قهرمانان اروپا در گروه H قرار داشت و با کسب ۱۳ امتیاز به عنوان تیم دوم جدول به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد، اما در آنسوی میدان لیل که در این مسابقات در گروه G قرار داشت، با کسب ۱۱ امتیاز به عنوان تیم صدرنشین این گروه راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

دور رفت مسابقات مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب با برگزاری ۲ دیدار به اتمام می‌رسد.

اتلتیکو مادرید - منچستریونایتد

اتلتیکو مادرید و منچستریونایتد از ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه و در ورزشگاه (Estadio Metropolitano) به مصاف یکدیگر می‌روند.

کریستیانو رونالدو در این دیدار به مادرید بازمی‌گردد تا به مصاف حریف دیرینه خود یعنی اتلتیکو مادرید برود.

منچستریونایتد در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در گروه F قرار داشت و با کسب ۱۱ امتیاز و به عنوان تیم صدرنشین راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

بنفیکا - آژاکس

در یکی دیگر از دیدار‌های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا تیم‌های فوتبال بنفیکا و آژاکس ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه و در ورزشگاه (Estádio do SL Benfica) به مصاف یکدیگر می‌روند.

تیم‌های فوتبال بنفیکا و آژاکس تاکنون به مدت ۷ بار در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر رفته اند که سهم تیم فوتبال آژاکس ۴ برد و سهم بنفیکا یک برد بوده است. ۲ دیدار هم با نتیجه تساوی بین این ۲ تیم به پایان رسیده است.

در این ۷ دیدار ۱۵ گل به ثمر رسیده که سهم آژاکس ۱۰ گل و سهم بنفیکا ۵ گل بوده است.

آژاکس در مسابقات لیگ قهرمانان موفق به کسب ۴ عنوان قهرمانی شده است، اما بنفیکا ۲ عنوان قهرمانی در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را در کارنامه خود دارد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز