رقابت‌های لیگ بسکتبال آمریکا (NBA) بامداد امروز با برگزاری ١٠ دیدار پیگیری شد.

به گزارش مرور نیوز، رقابت‌های لیگ بسکتبال آمریکا (NBA) بامداد امروز (دوشنبه) در مناطق کنفرانس غرب و شرق با برگزاری ١٠ دیدار پیگیری شد.

در دیدار‌های بامداد امروز، میامی هیت و کلیولندکاوالیرز به مصاف هم رفتند. در این دیدار تیم میامی هیت با درخشش بام آدبایو موفق شد کاوالیرز را با نتیجه ۱۱۷ بر ۱۰۵ شکست دهد و چهل و پنجمین پیروزی خود را در این دوره از رقابت‌ها به دست آورد. میامی با برد در این دیدار با ۴۵ پیروزی و ۲۳ شکست به صدر نشینی خود در کنفرانس شرق تداوم بخشید. فینیکس سانز هم در این دیدار سیزدهمین شکست خود را تجربه کرد و با ۳۸ پیروزی و ۲۸ شکست در رده ششم جدول کنفرانس شرق ایستاده است.

در این دیدار بام آدبایو از میامی با کسب ۳۰ امتیاز، ۷ ریباند و یک پاس منجر به گل (دابل دبل) کرد و بهترین بازیکن میدان بود. در مقابل هم داریوش گارلند از کاوالیرز با کسب ۲۴ امتیاز، ۲ ریباند و ۱۰ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش بود.

در دیگر دیدار بامداد امروز، لس آنجلس لیکرز و واشنگتن ویزاردز مقابل هم قرار گرفتند. در این دیدار تیم لیکرز با فوق درخشش لیران جیمز موفق شد با نتیجه ۱۲۲ بر ۱۰۹ واشنگتن را از پیش رو بردارد و بیست و نهمین پیروزی خود در این دوره از رقابت‌ها به دست آورد. لیکرز با پیروزی در این دیدار با ۲۹ پیروزی و ۳۷ شکست در رده نهم کنفرانس غرب ایستاده است. واشنگتن هم در این دیدار سی و ششمین شکست خود را تجربه کرد و با ۲۹ پیروزی و ۳۶ شکست در رده یازدهم جدول کنفرانس شرق باقی ماند.

در این دیدار لبران جیمز از لیکرز با کسب ۵۰ امتیاز، ۷ ریباند و ۶ پاس منجر به گل بهترین بازیکن میدان شد. در مقابل هم کایل کازوما بازیکن فصل گذشته لیکرز از واشنگتن با کسب ۲۳ امتیاز، ۷ ریباند و ۳ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش بود.

نتایج دیدار‌های بامداد امروز لیگ بسکتبال آمریکا NBA:

مینی سوته تیمبرولوز ۱۱۰ – ۱۱۸ اورلند مجیک

لس آنجلس کلیپرز ۱۰۶ – ۱۱۲ آتلانتا هاکس

دیترویت پیستونز ۱۰۳ – ۱۱۴ بوستون سلتیک

کلیولند کاوالیرز ۱۰۵ – ۱۱۷ میامی هیت

دالاس ماوریکس ۱۱۳ – ۱۰۰ هیوستون راکتس

نیویورک نیکس ۱۱۴ – ۱۱۸ ممفیس گریز لیز

شارلوت هورنتس ۱۴۲ – ۱۲۰ نیو اورلینز پلیکانز

یوتا جاز ۱۰۲ – ۱۰۴ سن آنتونیو اسپرز

تورنتو رپترز ۱۱۷ – ۱۱۲ فینیکس سانز

واشنگتن ویزاردز ۱۲۲ – ۱۰۹ لس آنجلس لیکرز

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز