علاقمندانی که نسبت به تزریق حداقل دو دوز واکسن اقدام کرده‌اند و از تاریخ دوم تزریق حداقل ١٥ روز گذشته باشد طبق استعلام سامانه هوشمند با ورود کد ملی امکان دریافت بلیت فوتبال ایران و لبنان را پیدا می‌کنند.

به گزارش مرور نیوز، به گزارش خبرگزاری موج، تیم‌ ملی فوتبال ایران و لبنان در آخرین دیدار در مرحله‌‌ انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر سه شنبه 9 فروردین 1401 ساعت 16:00 در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد مقدس به مصاف هم خواهند رفت.

براین اساس با توجه به مصوبات ستاد کرونا امکان فروش بلیط تا سقف ظرفیت ٣٠ درصد ورزشگاه امام رضا (ع) در مشهد مقدس فراهم شده و بلیط فروشی این بازی از ساعت ١٢ ظهر امروز (دوشنبه) از طریق سامانه Footballeticket.ir انجام خواهد شد.

طبق پروتکل‌های مصوب علاقمندانی که نسبت به تزریق حداقل دو دوز واکسن اقدام کرده‌اند و از تاریخ دوم تزریق حداقل ١٥ روز گذشته باشد طبق استعلام سامانه هوشمند با ورود کد ملی امکان دریافت بلیط این مسابقه را پیدا می‌کنند. سامانه همچنین به صورت هوشمند و بر اساس بانک اطلاعاتی آنلاین از ثبت نام افراد مبتلا و دارای تست مثبت کرونا ممانعت به عمل خواهد آورد.

پس از تهیه بلیط همراه داشتن کارت ملی جهت تطبیق اطلاعات شخصی در هنگام ورود به ورزشگاه الزامی بوده و بدون کارت ملی بلیط تماشای مسابقه در گیت های پیش بینی شده صادر نخواهد شد.

لازم به تاکید است که بلیط فروشی این مسابقه تنها به صورت آنلاین انجام خواهد شد و از علاقمندان درخواست می شود به هیچ وجه جهت تهیه بلیط حضوری به ورزشگاه مراجعه نکنند.

بیشتر بخوانید:

پخش زنده فوتبال ایران و لبنان از شبکه سه سیما

بازی تیم ملی فوتبال ایران و لبنان با حضور تماشاگر خواهد بود

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز