مهاجم ملی پوش کشورمان همچنان در رقابت های بوندسلیگا برای بایرلورکوزن عملکرد کم فروغی دارد.

به گزارش مرور نیوز، تیم فوتبال بایرلورکوزن شب گذشته در بیست و هشتم بوندسلیگا به مصاف هرتابرلین رفت و توانست با نتیجه 2 بر یک از سد حریف خود عبور کند.

در این مسابقه سردار آزمون، مهاجم تیم ملی کشورمان برای لورکوزن از دقیقه 65 وارد زمین شد، اما نتوانست گلزنی کند. لورکوزن از 28 بازی موفق به کسب 51 امتیاز شده و در رده سوم جدول رده‌بندی قرار دارد.

سردار آزمون

با نگاه به آمار آزمون در این بازی متوجه می شوید ستاره ایرانی در 25 دقیقه حضورش نتوانسته فرصت چندانی برای گلزنی داشته باشد و غالبا در میانه زمین حضور داشته و کارهای دفاعی کمک کرده است.

آزمون در این بازی نتوانست گلزنی کند و پاس گل بدهد ولی در خدمت تیم بود.

نقشه حرارتی-حرکتی آزمون در این بازی نشان دهنده این واقعیت است.

مهاجم ایرانی تنها یک بار در طول 25 دقیقه فرصت شوتی به دروازه رقیب پیدا کرد که در چارچوب نبوده است. اما آزمون دقت پاس بالایی داشته و در این مدت کم 89 درصد پاس هایش را به مقصد رسانده است.

سردار ازمون

بهترین بازیکن لورکوزن در این بازی نمره 7.2 را گرفته بود و نسبت به میانگین نمرات بازیکنان تیم آلمانی عملکرد آزمون متوسط بوده و نتوانسته درخشش لازم را برای تیمش در بوندسلیگا داشته باشد.مهاجم تیم ملی 17 بار در این بازی لمس توپ داشته و در کل عملکرد متوسطی برای تیمش داشته است. به همین خاطر در ارزیابی پایانی نمره متوسط 6.3 از 10 را گرفته است.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز