کریستیانو رونالدو با هواداری که اوتیسم داشت درگیر شد و مادر این کودک از ستاره پرتغالی انتقاد کرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از گاردین،  منچستریونایتد در هفته سی و دوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با یک گل برابر اورتون شکست خورد. رونالدو بعد از این بازی که بسیار عصبی بود با هوادار اورتون برخورد تندی داشت. زمانی که رونالدو و بازیکنان یونایتد قصد ترک زمین را داشتند رونالدو با این فرد برخورد داشت.

مادر هوادار اورتون درباره جزییات این حادثه گفت: وقتی بازی تمام شد، بازیکنان منچستریونایتد شروع به ترک زمین کردند. وقتی آن‌ها از کنار زمین رد شدند، دقیقا در کنار تونل بودیم. پسرم در حال فیلمبرداری از همه آن‌ها بود.  رونالدو جوراب‌هایش را پایین انداخته بود و پایش خونریزی می‌کرد. پسرم موبایلش را پایین آورد تا ببیند چه چیزی است، حتی حرفی نزد ولی رونالدو به دست او ضربه زد و گوشی را گرفت. من داشتم گریه می‌کردم. هنوز هم می‌لرزم. جیکوب پسرم در شوک کامل بود. او اوتیسم دارد بنابراین تا زمانی که به خانه برگشت کاملاً این قضیه را هضم نکرد که چه اتفاقی افتاد. او بسیار ناراحت است.

بیشتر بخوانید:

عذرخواهی رونالدو از هواداران اورتو

 

سارا کلی هم‌چنین فاش کرد که ملی پوش پرتغالی "الگو" پسرش است.

او در پایان گفت: او یک پسر اوتیسمی است و توسط یک بازیکن فوتبال مورد تعرض قرار گرفته است. من به عنوان یک مادر به این موضوع نگاه می‌کنم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز