تیم ملی فوتسال کشورمان امروز در آخرین دیدار خود در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا باید به مصاف قرقیزستان برود.

به گزارش مرور نیوز، تیم ملی فوتسال کشورمان امروز در سومین و آخرین بازی خود باید به مصاف قرقیزستان که میزبان رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا است برود. ملی پوشان کشورمان در ۲ بازی گذشته خود به ترتیب برابر تیم‌های مالدیو و ترکمنستان به پیروزی دست پیدا کردند. تیم ملی کشورمان قصد دارد با از پیش رو برداشتن قرقیزستان صعود خود را به مرحله اصلی جام ملت‌های آسیا قطعی کنند.

تیم ملی فوتسال قرقیزستان  در ۲ بازی گذشته خود، یک شکست و یک پیروزی برابر تیم های ترکمنستان و مالدیو به دست آورده است.

تیم ملی قرقیزستان در چند سال گذشته سرمایه گذاری‌های زیادی روی فوتسال انجام داده است. آن‌ها قبل از شروع رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا ۲ بازی دوستانه با ازبکستان و گرجستان برگزار کرده و می‌خواهند به مرحله اصلی جام ملت‌های آسیا راه پیدا کنند.

اما ایران سالیان سال است در فوتسال آسیا سروری می‌کند و قصد دارد این بار با وحید شمسایی به جام ملت‌های آسیا صعود کند.

سابقه بازی تیم‌های ملی فوتسال ایران و قرقیزستان با یکدیگر زیاد نیست و به همین دلیل کادر فنی تیم ملی فوتسال کشورمان شناخت چندان زیادی از این تیم ندارد و فقط بازی آن‌ها را برابر ازبکستان و گرجستان را تماشا کرده است.

دیدار تیم‌های ملی فوتسال ایران و قرقیزستان امروز از ساعت ۱۸:۳۰ در سالن گازپروم بیشکک برگزار می‌شود. رقابت‌های فوتسال مقدماتی جام ملت‌های آسیا در ۲ گروه ۴ تیمی به میزبانی قرقیزستان و در شهر بیشکک در حال برگزاری است. در پایان مسابقات از هر گروه ۲ تیم به مرحله اصلی جام ملت‌ها صعود خواهند کرد.

مسابقات جام ملت‌ها فوتسال آسیا در سال ۲۰۲۲ نیز در شهریور به میزبانی کویت برگزار می شود. 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز