کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های مختلف فوتبال و فوتسال صادر کرد.

به گزارش مرور نیوز، به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های مختلف فوتبال و فوتسال صادر کرد.

مسابقه تیم‌های سایپا تهران و مس شهر بابک از سری رقابت‌های لیگ دسته اول برگزار شد که سعید لطفی مربی تیم سایپا، به دلیل بدرفتاری مقابل داور، به یک جلسه از همراهی تیم سایپا محروم شده و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

گفتنی است، احسان وجدی، مربی تیم سایپا نیز به دلیل بدرفتاری مقابل مقام رسمی مسابقه (داور) باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شده است.

در دیدار تیم‌های مس کرمان و سایپا تهران، تیم مس کرمان به دلیل داشتن ۶ بازیکن اخطاری به مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم مس کرمان، به دلیل نقض اصول کلی رفتار (عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حضور تعدادی تماشاگر و پرتاب بطری آب از سوی یکی از آن‌ها به سمت بازیکن تیم مقابل) باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

عمار پاکنژاد، مربی مس کرمان به دلیل بدرفتاری در قبال مربی تیم مقابل، به یک جلسه محرومیت و ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دیدار تیم‌های خیبر خرم آباد و پارس جنوبی برگزار و از سوی محسن اسکینی، علیرغم محرومیت وی، تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین مسابقه و بدرفتاری در قبال مقام رسمی (داور) رخ داد. بر همین اساس وی به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز