تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و مس کرمان فردا شب در چارچوب رقابت‌های نیمه نهایی جام حذفی به مصاف هم می‌روند

به گزارش مرور نیوز، در ادامه مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران، فردا شب تیم‌های نساجی مازندران و مس کرمان از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند. نساجی در بازی گذشته خود برابر استقلال تهران قرار گرفت و موفق شد در ضربات پنالتی این تیم را شکست داده و به دیدار نیمه نهایی صعود کند. مازندرانی‌ها پیش از این توانسته بودند تیم‌های آرمان گهر و گل گهر سیرجان را از پیش رو برداشته و برای رسیدن به فینال فردا شب باید رو در روی مس کرمان قرار گیرند.

تیم فوتبال مس کرمان که امسال در رقابت‌های لیگ دسته اول بازی می‌کند، در مسابقات جام حذفی عملکرد موفقی از خود نشان داده است. به طوری که آن‌ها در دیدار گذشته خود موفق شدند از سد خیبر خرم آباد عبور کرده و جواز صعود به مرحله نیمه نهایی را کسب کنند. شاگردان حسین حسین زاده در تیم مس کرمان پیش از این توانسته بودند با غلبه بر تیم‌هایی چون ماشین سازی تبریز و فولاد خوزستان به جمع ۴ تیم پایانی رقابت‌های جام حذفی راه پیدا کنند.

در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران، امشب ۲ تیم آلومینیوم اراک و خلیج فارس ماهشهر برای رسیدن به فینال از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک و در حضور ۳۰ درصد هواداران رو در روی هم قرار می‌گیرند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز