بانوان دوومیدانی‌کار کشورمان توانستند هفت مدال رنگارنگ از مسابقات بین‌المللی آذربایجان کسب و یک رکورد ملی نیز جابه‌جا کنند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از فدراسیون دوومیدانی، پریچهر شاهی در ماده ۱۵۰۰ متر با ثبت حدنصاب ۴:۳۴.۱۱۹ دقیقه و در ماده ۳۰۰۰ متر با رکورد ۹:۵۴.۱۱ دقیقه توانست دو مدال طلا به دست بیاورد و رکورد ملی ماده ۳۰۰۰ متر بزرگسالان کشور را نیز که با حدنصاب ۱۰:۰۶.۰۱ دقیقه در اختیار لیلا ابراهیمی بود، ارتقا بدهد.

همچنین کژان رستمی در ماده ۴۰۰ متر با ثبت حدنصاب ۵۷.۹۷ ثانیه صاحب مدال طلا شد و در رقابت ماده ۲۰۰ متر نیز با ثبت زمان ۲۵.۰۶ ثانیه در جایگاه دوم ایستاد و مدال نقره این مسابقات را از آن خود کرد.

ساناز امیری‌پور دیگر نماینده کشورمان در این رقابت‌ها بود که توانست در ماده ۱۰۰ متر با ثبت رکورد ۱۲.۳۱ ثانیه نایب‌قهرمان شود و در رقابت ماده ۲۰۰ متر نیز با قرار گرفتن در جایگاه سوم و ثبت زمان ۲۵.۵۶ ثانیه مدال برنز این ماده را کسب کند.

در ادامه این رویداد بین‌المللی سارینا ساعدی پرنده جوان و شایسته کشورمان در رقابت ماده پرش سه‌گام با ثبت رکورد ۱۲.۳۸ متر در جایگاه دوم قرار گرفت و در ماده پرش طول نیز با ثبت حدنصاب ۵.۶۹ متر عنوان چهارم را به دست آورد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز