هادی ساعی در جریان بازدید از شیرخوارگان آمنه به مسئولان این سازمان قول راه اندازی یک باشگاه تخصصی تکواندو ویژه کودکان این مرکز را داد.

به گزارش مرور نیوز، هادی ساعی، رئیس فدراسیون تکواندو به مناسبت میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر به همراه جمعی ازمسئولان فدراسیون و نمایندگان تیم‌های ملی بانوان در شیرخوارگاه آمنه حضور پیدا کرد.

در این بازدید عشرت شاه محمدی، نایب رئیس فدراسیون تکواندو، عاطفه کشاورز و مهروز ساعی کادر فنی تیم‌های ملی، زهرا پور اسماعیل و غزل سلطانی بازیکنان تیم ملی تکواندو، رومینا چمسورکی و روزا ابراهیمی ملی پوشان پاراتکواندو وجمعی از مسئولان و پیشکسوتان حضور داشتند.

در ابتدای این بازدید نشستی میان هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو به همراه مسئولان شیرخوارگاه آمنه شکل گرفت. هادی ساعی در این جلسه به زهرا مشایخی، رئیس شیرخوارگاه آمنه و رهام ولایتی نژاد رئیس بهزیستی شمیرانات قول داد تا یک باشگاه تکواندو برای کودکان ۷ تا ۱۲ سال با تمامی تجهیزات مربوطه دایر شود. عاطفه کشاورز سرمربی تیم‌ملی پاراتکواندو بانوان نیز اعلام کرد قصد دارد با بازگشایی این باشگاه به عنوان مربی فعالیت کند.

رهام ولایتی نژاد در خصوص حضور هادی ساعی و همراهانشان در فدراسیون تکواندو در این مرکز عنوان کرد: بسیار خوشحال هستیم پهلوان ملی در شیرخوارگاه آمنه حضور پیدا کرده است. به زودی با قول مساعد هادی ساعی قرار است باشگاه تکواندو مختص کودکان ما راه اندازی شود که جای تقدیر دارد.

هادی ساعی، رئیس فدراسیون تکواندو در خصوص این دیدار گفت: به این مرکز آمدیم تا اعلام کنیم همه این کودکان فرزندان ما هستند و فرزندان این مرز و بوم به شمار می‌روند. به عنوان نماینده فدراسیون تکواندو به این مرکز آمدیم تا همکاری هایمان را با شیرخوارگاه آمنه گسترش دهیم. قصد داریم با امضا تفاهم نامه‌ای با شیرخوارگاه آمنه و مراکز این چنینی همکاری بیشتری داشته باشیم. از این پس خدماتی که به تکواندوکاران کل کشور ارائه می‌دهیم به صورت رایگان در اختیاز این مراکز قرار می‌دهیم.

ساعی با اشاره به توافق صورت گرفته با مدیران شیرخوارگاه آمنه درخصوص آموزش کودکان گفت: طبق توافق صورت گرفته بین فدراسیون تکواندو و شیرخوارگاه آمنه مقرر شد گروهی از مربیان و مدال آوران این فدراسیون با حضور هفتگی در این شیرخوارگاه به استعداد یابی و آموزش کودکان حائز شرایط بپردازند.

او گفت: این فدراسیون در نظر دارد طرح استعداد یابی کودکان بی سرپرست را با همکاری سازمان بهزیستی در کل کشور گسترش دهد و با توکل به خدا و آماده شدن بستر‌های لازم مرحله به مرحله این طرح در کشور آغاز خواهد شد و کودکان مستعد تحت آموزش مربیان مورد تأیید ما قرار خواهند گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز