کارشناس فوتبال گفت: تیم ملی فوتبال برابر تیم ملی الجزایر نشان داد که از استاندارد‌های جام جهانی به دور است.

به گزارش مرور نیوز، مسعود اقبالی کارشناس فوتبال درباره شکست تیم ملی فوتبال کشورمان برابر تیم ملی الجزایر در بازی دوستانه گفت: نیمه اول بازی در اختیار تیم الجزایر بود، اما با تعویض‌های صورت گرفته در نیمه دوم شرایط بهتر شد و با ۲ اشتباه گل دریافت کردیم. در مجموع تیم ملی نشان داد که در حد و اندازه استاندارد‌های جام جهانی نیست. به هر حال ۵، ۶ ماه فرصت داریم تا در آرایش تیمی بازیکنان تجدید نظر کنیم.

تیم ملی فوتبال کشورمان در نخستین بازی دوستانه خود قبل از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با نتیجه ۲ بر یک برابر تیم ملی الجزایر شکست خورد.

شاید تیم ملی فوتبال بتواند ولز را شکست بدهد

اگر بازی‌های دوستانه خوبی برگزار کنیم شاید بتوانیم تیم ملی ولز را در جام جهانی شکست بدهیم، اما تیم‌های ملی آمریکا و انگلیس قوی هستند و بازیکنانشان در اروپا بازی می‌کنند و امتیاز گرفتن از این تیم‌ها سخت است.

تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با تیم‌های ملی آمریکا، انگلیس و ولز همگروه است.

بیشتر بخوانید:

ایران یک - الجزایر ۲/ یوز‌ها نای بردن نداشتند

برگزاری اردو در قطر خنده دار است

دنیا به ما می‌خندد که تیم ملی فوتبال در هوای ۴۵ درجه و رطوبت ۸۰ درصد به قطر رفته و این در حالی است که تیم ملی قطر در بیرون از کشور خود اردویی را برگزار کرده است. البته تیم ملی فوتبال به ناچار اردوی خود را در قطر برگزار کرد و حتی بازیکنان هم صدایشان در آمده بود. ملی پوشان در هوای شرجی، گرم و رطوبت بالا تضعیف شده بودند و انرژی لازم برابر تیم الجزایر نداشتند.

تیم ملی فوتبال کشورمان اردوی آماده سازی خود برای جام جهانی ۲۰۲۲ را در قطر برگزار کرد و با برگزاری یک بازی دوستانه امروز به ایران برمی گردد.

نورافکن به درد دفاع وسط تیم ملی نمی‌خورد

امید نورافکن به درد دفاع وسط تیم ملی فوتبال نمی‌خورد، اما او زمانی که در جناح چپ بازی کرد در نهایت توانست یک پاس گل بدهد. سرمربی تیم ملی آگاه نیست و شناختی از ویژگی‌های فنی بازیکنان ندارد. عزت اللهی هافبک تیم ملی بازیکن فیزیکی و کند است و در بازیسازی به درد نمی‌خورد. تیم ملی نیاز به بازیکن جنگنده در میانه میدان دارد.

امید نورافکن در بازی دوستانه با تیم ملی الجزایر در دفاع وسط بازی کرد و در دریافت گل دوم هم تقصیر داشت.

امیدوارم تیم ملی فوتبال باخت آبرومندانه در جام جهانی داشته باشد

مطمئن هستم که با برگزاری یکی، ۲ بازی دوستانه به جایی نمی‌رسیم و با تعداد زیاد دیدار‌های تدارکاتی به انسجام تاکتیکی و تیمی می‌رسیم. البته مسئولان ما فقط وعده و وعید می‌دهند و فرصت سوزی می‌کنند و در جام جهانی نتیجه نمی‌گیریم. امیدوارم حداقل باخت آبرومندانه‌ای برابر تیم‌های ملی انگلیس و آمریکا در جام جهانی داشته باشیم.

تیم ملی فوتبال نیاز به برگزاری بازی‌های دوستانه زیادی دارد تا بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند، اما تاکنون فقط ملی پوشان یک دیدار تدارکاتی قبل از جام جهانی قطر برگزار کردند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز