سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در بیانیه‌ای تند علیه فدراسیون مصر به شیوه پرداخت حقوقش اعتراض کرد.

به گزارش مرور نیوز، «کارلوس کی‌روش» در سال‌های ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲ سرمربی تیم ملی مصر بود اما پس از اینکه در فینال جام ملت‌های آفریقا و سپس مرحله پلی‌آف انتخابی جام جهانی مقابل سنگال شکست خورد، از سمت خود کنار رفت. در هفته‌های اخیر خبرهایی درباره پیشنهاد دوباره مصری‌ها به کی‌روش منتشر می‌شد اما این سرمربی پرتغالی این پیشنهاد را رد کرد.

کی‌روش پس از رد پیشنهاد مصری‌ها، این بار با یک بیانیه تند فدراسیون فوتبال این کشور را نواخت. اعتراض کی‌روش به کم‌شدن بخشی از طلبش از فدراسیون فوتبال مصر بود. ماجرا این است که کی‌روش در جام ملت‌های آفریقا در یک نشست خبری شرکت نکرد و به این دلیل ۲۵ هزار دلار جریمه شد. فدراسیون مصر این مبلغ را از حقوق او کم کرده است.

در بیانیه کی‌روش آمده است: فدراسیون فوتبال مصر برای بازگشت من پیشنهاد رسمی ارائه نکرد و با اینکه سه ماه است از این تیم جدا شده‌ام هنوز تمام مبلغ قرارداد قبلی را دریافت نکرده‌ام. فدراسیون از ابتدا نمی‌خواست من سرمربی تیم باشم. متأسفم اما وقتی می‌خواهید کسی را برگردانید، به او بی‌احترامی می‌کنید؟ آیا به او اهانت می‌کنید؟

وی درباره «ولید العطار» مدیر اجرایی فدراسیون فوتبال مصر نوشته است: به نظرم ولید همان کسی نیست که با هم شام خوردیم. او باید خجالت بکشد. چگونه پس از نشست آخری که با هم داشتیم، با چنین تصمیمی به من حمله می‌کنی؟ تو دورو هستی. شایسته این رفتار نبودم و قول می‌دهم که با این تصمیم توهین‌آمیز و ناعادلانه مقابله می‌کنم.

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز