هفته سوم لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ والیبال با حضور مدعیان جهان برگزار شد.

به گزارش مرور نیوز، لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ در گروه مردان از ۱۸ خرداد در حالی آغاز شد که تیم ملی والیبال ایران با ترکیب جوان به این رقابت‌ها رفت. در گروه مردان ۱۶ تیم برزیل، لهستان، فرانسه، آمریکا، اسلوونی، صربستان، آرژانتین، ایتالیا، کانادا، ژاپن، ایران، چین، آلمان، هلند، بلغارستان و استرالیا در این رقابت‌ها حضور دارند. این مسابقات، دوم مرداد با معرفی تیم‌های برتر به پایان خواهد رسید.

حضور بلندقامتان ایران در این رقابت‌ها با سرمربی ایرانی برای نخستین بار اتفاق می‌افتد. پیش از این ایگور کولاکوویچ در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ و ولادیمیر آلکنو در سال ۲۰۲۱ هدایت ایران را در لیگ‌ملت‌ها بر عهده داشتند. ایران در دوره قبلی این رقابت‌ها (لیگ ملت‌های ۲۰۲۱) با هدایت آلکنو روسی نتایج خوبی نگرفت و در آخر در رده دوازهم این رقابت‌ها ایستاد.

 

برنامه هفته سوم: گروه ششم شهر گدانسک لهستان

جدول فوتبال

برنامه کامل هفته سوم لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ (به وقت ایران) :

 

 گروه پنجم، هفته سوم، میزبان: ژاپن شهر اوزاکا  

گروه ششم، هفته سوم، میزبان: لهستان شهر گداسنک

 

سه‌شنبه ۱۴ تیر

گروه پنجم:

آمریکا – آلمان؛ ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه

کانادا – آرژانتین؛ ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

 

گروه ششم:

بلغارستان – ایتالیا؛ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

ایران – لهستان؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

 

چهارشنبه ۱۵ تیر

گروه پنجم:

برزیل – آلمان؛ ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه

ژاپن – استرالیا؛ ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه

 

گروه ششم:

هلند – چین؛ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

اسلوونی – صربستان؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

 

پنج‌شنبه ۱۶ تیر

گروه پنجم:

فرانسه – آمریکا؛ ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح

آلمان – استرالیا؛ ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه

کانادا – برزیل؛ ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

 

گروه ششم:

ایران – ایتالیا؛ ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه

بلغارستان – اسلوونی؛ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

لهستان – چین؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

 

جمعه ۱۷ تیر

گروه پنجم:

آرژانتین – استرالیا؛ ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه

فرانسه – برزیل؛ ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه

ژاپن – کانادا؛ ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه

 

گروه ششم:

هلند – بلغارستان؛ ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه

ایران – اسلوونی؛ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

ایتالیا – صربستان؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

 

شنبه ۱۸ تیر

گروه پنجم:

فرانسه – آرژانتین؛ ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه

کانادا – آمریکا؛ ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه

آلمان – ژاپن؛ ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه

 

گروه ششم:

بلغارستان – چین؛ ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه

صربستان – ایران؛ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

لهستان – هلند؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

 

یکشنبه ۱۹ تیر

گروه پنجم:

آمریکا – آرژانتین؛ ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه

استرالیا – فرانسه؛ ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه

برزیل – ژاپن؛ ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه

 

گروه ششم:

چین – صربستان؛ ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه

ایتالیا – هلند؛ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

اسلوونی – لهستان؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز