مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان در مورد درگیری و حواشی مسابقات ووشوی انتخابی بانوان تیم ملی توضحیاتی را ارائه کرد.

 

به گزارش مرور نیوز، مجید شهیدی در مورد درگیری ایجاد شده در حاشیه رقابت‌های ووشوی قهرمانی جوانان دختر کشور و انتخابی تیم ملی، اظهار داشت: با وجود این‌که فدراسیون درخواست داشت از نیروی همیار حراست کمتری استفاده‌ شود، در برگزاری مسابقه هیچ نوع اتفاق خارج از چارچوب‌ یا بی‌نظمی وجود نداشت.

وی با محکوم کردن اتفاقات رخ داده در حاشیه این مسابقات، گفت: پدر یکی از ورزشکاران دختر نسبت به نتیجه مسابقه فرزندش اعتراض داشت و به همین خاطر به زور وارد محل گرم کردن شد. در این حین با عوامل اجرایی درگیر شد و به دنبال آن نیز تعدادی از ورزشکاران هم واکنش نشان دادند.

شهیدی افزود: غیر استاندارد بودن محل گرم کردن و تمرین ورزشکاران به مسئول برگزاری مسابقات اعلام شده بود اما متاسفانه به این موضوع توجه نکردند. در روز دوم مسابقات علاوه بر این‌ که تغییراتی در محل گرم‌کردن ورزشکاران ایجاد خواهد شد، از ورود همراه به‌ هر عنوانی به محل برگزاری مسابقات جلوگیری می‌کنیم.

شهیدی با تقبیح اتفاقات رخ داده در حاشیه این رقابت‌ها گفت: مسئولان فدراسیون‌ها و هیات‌های استانی باید علاوه بر قهرمان‌پروری، اخلاق حرفه‌ای و منش پهلوانی را به ورزش بازگردانند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز