مهدی فتحی پور نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم تیم ملی جودو مردان کشورمان با شکست نماینده ازبکستان به نیمه نهایی جام ریاست جمهوری تاجیکستان راه یافت.

 

به گزارش مرور نیوز، مسابقات جودو جام ریاست جمهوری تاجیکستان در حالی از صبح امروز دوشنبه ۲۸ شهریورماه در شهر «خوجند» آغاز شده است که تیم ملی جودو کشورمان با سه نماینده در این مسابقات حضور پیدا کرده است.

در نخستین روز از این رقابت‌ها حمیدرضا پاپی نماینده وزن ۶۶- کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان در دور نخست حریفی از کشور تاجیکستان را ایپون کرد و به دور دوم راه یافت.

در ادامه این رقابت‌ها مهدی فتحی پور نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم دور نخست این مسابقات به مصاف نجم الدین محمد شریف تاجیکستانی رفت و این جودوکا را ایپون کرد و به دور دوم راه یافت. در دور دوم‌حریف فتحی پور حاضر به مبارزه کردن با وی نشد. فتحی پور در مرحله یک هشتم به مصاف نماینده ازبکستان رفت و با شکست «توجایوف» به نیمه نهایی راه یافت و در این مرحله با حریف تاجیکستانی مبارزه خواهد کرد.

آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو نیز امروز دو‌شنبه با ورود به تاجیکستان به جمع تیم ملی اضافه شد.

ضمن اینکه حسین قمی به عنوان مربی کنار ملی پوشان حضور دارد. بابک مهاجری رئیس کمیته داوران نیز در این اعزام کنار ملی پوشان حضور دارد.

این مسابقات طی روز‌های ۲۸ و ۲۹ شهریورماه پیگیری خواهد شد که در نخستین روز جودو ایران دو‌نماینده دارد و فردا سه شنبه نیز قاسم باغچقی نماینده وزن ۹۱- کیلوگرم در نخستین مبارزه به مصاف جودوکار میزبان خواهد رفت.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز