یورگن کلوپ اعتراف کرد که لیورپول با ۱۴ امتیاز کم‌تر از آرسنال صدرنشین، مدعی قهرمانی در این فصل نیست.

به گزارش مرور نیوز و به نقل از ساکرنت، در ادامه دیدارهای لیگ برتر انگلیس، تیم فوتبال آرسنال توانست با نتیجه ۳ بر ۲ لیورپول را شکست دهد و جایگاه خود را در صدر جدول رده‌بندی حفظ کند. در این دیدار گابریل مارتینلی و بوکایو ساکا دو بار برای آرسنال گل‌زنی کردند و داروین نونیز و روبرتو فیرمینو برای لیورپول گلزنی کردند.

به این ترتیب آرسنال با ۲۴ امتیاز هم‌چنان بالاتر از منچسترسیتی در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر باقی ماند و لیورپول نیز دهم است.

یورگن کلوپ،سرمربی لیورپول بعد از این دیدار گفت: ما در حال حاضر مشکلاتی داریم اما امروز تیم را از نظر فرم بازی در شرایط خوبی دیدم. ما آن‌ها را با مشکلات واقعی مواجه کردیم و شانس‌های خوبی داشتیم و شاید حق ما یک امتیاز از این دیدار بود. الان باید تنها به دیدار با گلاسکورنجرز در لیگ قهرمانان فکر کنیم و در ادامه در لیگ با منچسترسیتی بازی داریم. این دو دیدار برای ما مهم است که بتوانیم اعتماد به نفس خودمان را افزایش دهیم. ما در شرایط سختی هستیم و می‌خواهیم با هم از آن عبور کنیم و این چیزی است که روی آن کار می‌کنیم. ما امسال مدعی قهرمانی در لیگ نیستیم و تنها باید روی این موضوع تمرکز کنیم که مشکلات در تیم‌مان را حل کنیم.

لوییس دیاز در نیمه اول به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو مجبور شداز بازی خارج شود و با عصا و با استفاده از زانوبند ورزشگاه را ترک کرد در حالی که ترنت الکساندر آرنولد به دلیل مشکل مچ پا مجبور به بازی شد.

کلوپ گفت: بدیهی است که دیاز قبلاً یک مصدومیت داشت و حالا شرایط او بدتر شده است. امیدوارم دوری او از فوتبال زیاد طول نکشد. زانوی دیاز خوب نیست، واقعاً خوب نیست. او اسکن خواهد شد و ما بیش‌تر در مورد این مصدومیت اطلاع پیدا خواهیم کرد. من در مورد میزان مصدومیت دیاز اطلاع زیادی ندارم. 

لیورپول پس از ۸ بازی با ۱۰ امتیاز در رده دهم لیگ برتر قرار دارد. آن‌ها در دیدار بعدی خود باید به مصاف گلاسکورنجرز اسکاتلند بروند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز