به نظر می‌رسد که غیبت لیونل مسی، ستاره آرژانتینی، در تمرینات این تیم جدی نبوده است.

به گزارش مرور نیوز، تیم ملی آرژانتین روز یکشنبه در فینال جام جهانی 2022 قطر باید به مصاف تیم ملی فرانسه برود.

لیونل مسی روز گذشته در تمرینات این تیم حضور نداشت و عکاسانی که برای ثبت تصاویر اون در آستانه این دیدار حساس و تماشایی رفته بودند دست خالی بازگشتند.

این اتفاق نگرانی بسیاری را در بین هواداران این تیم به همراه داشت و این احتمال از سوی برخی رسانه‎‌ها مطرح شد که مصدومیت این بازیکن که در اواخر بازی مرحله نیمه نهایی برابر تیم ملی کرواسی نیز او را آزار داده بود باعث شده که او نتواند در تمرینات گروهی شرکت کند.

اما حالا آژانس خبری مطرح آرژانتینی کلارین اعلام کرده است که این بازیکن هیچ مشکلی برای حضور در دیدار فینال برابر فرانسه ندارد و موضوع مصدومیت جدی او را تکذیب کرده است.

گفته می‌شود که این ستاره پاری سن ژرمن در کنار پاپو گومز، لائوتارو مارتینز و دیگر بازیکنانی که روز سه‌شنبه در ترکیب اصلی آرژانتین حضور داشتند در حال طی کردن یک جلسه ریکاوری بوده و به همین دلیل در زمین اصلی حضور پیدا نکرده است.

مسی مهره کلیدی تیم لیونل اسکالونی در این تورنمنت بوده است و غیبت او خبر بسیار بدی برای کادر فنی و هواداران این تیم خواهد بود، چرا که آنها امیدوار هستند با حضور این بازیکن در ترکیب تیم‌شان پس از سال‌ها بار دیگر موفق به فتح جام جهانی شوند.