سرمربی پاری سن ژرمن به اخراج نیمار واکنش نشان داد و حق را به این بازیکن برزیلی داد.

به گزارش مرور نیوز، پاری سن ژرمن در هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ فرانسه با نتیجه ۲ بر یک برابر استراسبورگ به پیروزی دست پید کرد.

نیمار در این بازی در ترکیب پاری سن ژرمن به میدان رفت و در ۱۲۰ ثانیه دو کارت زرد دریافت کرد. کارت زرد نخست نیمار به خاطر برخورد با بازیکن حریف و کارت زرد دوم به خاطر تمارض بود که این باعث شد تا او با داور بازی درگیر شود.

گالتیه بعد از بازی در واکنش به اخراج نیمار گفت: شرایط بازی باعث شد تا نیمار عصبانی شود. می توانم دلیل عصبانیت او را درک کنم. متاسفانه برخوردهای شدید با نیمار نادیده گرفته می شود و به راحتی از کنار چنین صحنه هایی عبور می‌کنند و این باعث ناراحتی و عصبانیت این بازیکن می‌شود. تمارض نیمار مستحق کارت زرد بود اما کارت زرد نخست او سخت گیرانه بود و اصلا قابل قیاس با برخوردهای تندی که با او می شود نبود.

سرمربی پاری سن ژرمن درباره پنالتی‌ای که ام‌باپه در دقایق پایانی زد، گفت: او توپ را برداشت و با اعتماد به نفس کامل پنالتی را زد. ام‌باپه شخصیت قوی‌ای دارد و این در حالی بود که او خسته بود. بازیکنی که در فینال جام جهانی سه پنالتی را گل می کند مشکلی در چنین صحنه‌هایی ندارد. او از ابتدای فصل جاری پنالتی زن نخست ماست.

پاری سن ژرمن با پیروزی که در این بازی به دست آورد ۴۴ امتیازی شد و اختلافش را با نزدیک‌ترین تعقیب کننده خود به ۸ امتیاز افزایش داد.