«لیونل مسی» در پیامی به مناسبت آغاز سال جدید میلادی نوشت: سال ۲۰۲۲ را هرگز فراموش نمی‌کنم زیرا رویایم در این سال محقق شد و این به لطف خانواده و دوستانم است.

به گزارش مرور نیوز، لیونل مسی فوق ستاره فوتبال جهان در پیامی در صفحه شخصی خود ضمن تبریک سال نو میلادی نوشت: ۲۰۲۲ سال تحقق رویای من بود و موفق شدم به عنوان قهرمانی جهان برسم. سال ۲۰۲۲ را هرگز فراموش نخواهم کرد زیرا در این سال رویایی (قهرمانی جهان) که همیشه به دنبال آن بودم محقق شد. باید از تمام کسانی که از من حمایت کردند تشکر کنم.

وی با درج تصویری از خانواده خود نوشت: این یک واقعیت است که اگر نمی‌توانستم قهرمانی جهان را با خانواده‌ام جشن بگیرم، هیچ ارزشی نداشت.

امیر جدید فوتبال جهان مسی در این بخش از متن خود تاکید کرده که رسیدن به موفقیت فعلی ممکن نبود مگر با حمایت‌هایی همه هوادارانش.

مسی با قدردانی از تمام هواداران خود نوشت: از همه طرفدارانم در آرژانتین، پاریس، بارسلونا و دیگر شهرها و کشورهای دنیا که با پیام‌ها و حمایت‌های محبت آمیز خود من را در مسیر قهرمانی جهان حمایت کردند تشکر می‌کنم. امیدوارم که امسال (۲۰۲۳) نیز سال فوق‌العاده‌ای برای همه باشد. برای همگی آرزوی سلامتی، قدرت و شادی در سال ۲۰۲۳ دارم. یک آغوش بزرگ برای همه!