تیم منتخب کشتی آزاد جوانان کشورمان امروز در پیکارهای بین المللی ارمنستان به مصاف حریفان خواهد رفت.

به گزارش مرور نیوز، رقابت‌های بین المللی کشتی «لیوا واردانیان» روزهای ۳ و ۴ اسفند ماه در شهر ایروان کشور ارمنستان برگزار می‌شود. بر این اساس تیم منتخب کشتی آزاد جوانان کشورمان روز گذشته راهی این مسابقات شد تا از امروز به برود.

مراسم قرعه کشی این مسابقات برگزار و برنامه مسابقات آزادکاران کشورمان به شرح زیر مشخص شد:

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۱۸ کشتی گیر حضور دارند، شهداد خسروی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف پوقوسیان از گرجستان می‌رود.

در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۱۸ شرکت کننده دارد، محمدامین ادهمی در دور نخست با گئورگیان از ارمنستان کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف سرداریان از ارمنستان خواهد رفت.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۱۳ نفر حضور دارند، حسین محمدآقایی در دور اول با موسیکیان از ارمنستان مصاف می‌دهد و در صورت پیروزی مقابل این حریف در دور دوم با ساناکویف از روسیه می‌رود.

در وزن ۷۹ کیلوگرم که با حضور ۷ نفر در دو گروه و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، فرزاد صفی جهانشاهی در گروه دوم به مصاف میهران امیریان از ارمنستان و آلان سوکولایف از روسیه می‌رود.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۸ نفر شرکت کرده‌اند، هانی فلاح در دور اول با هوانسیان از ارمنستان مبارزه می‌کند و در صورت گذر از این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه میان نایفونوف از روسیه و ابوزاگیدوف از روسیه خواهد رفت.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۷ نفر شرکت کرده‌اند و مسابقات به صورت دوره‌ای و در دو گروه برگزار می‌شود، ابوالفضل بابالو باید به مصاف هنریک هایکیان از ارمنستان، هاروتویان بربریان از ارمنستان و سرگئی سارگسیان از ارمنستان می‌رود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که با حضور ۹ نفر برگزار می‌شود، امیرعلی پولادی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف اخماتوف از روسیه خواهدرفت.