دی ماریا عقیده دارد لیگ اروپا برای یوونتوس در این فصل اهمیت زیادی دارد.

به گزارش  مرور نیوز و به نقل از فوتبال ایتالیا، در پلی آف حذفی لیگ اروپا، نانت و یوونتوس به مصاف هم رفتند که این رقابت با نتیجه ۳ بر صفر به سود یوونتوس به پایان رسید. آنخل دی ماریا در این بازی درخشید و با هتریک این بازیکن، تیم یوونتوس به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا صعود کرد. دی ماریا در دقایق ۵، ۲۰ (از روی نقطه پنالتی) و ۷۸ برای یوونتوس گلزنی کرد تا این تیم پیروز میدان باشد.

البته نیکولاس پالویس در دقیقه ۱۸ بازی کارت قرمز دریافت کرد تا نانت ۱۰ نفره کار خود را دنبال کند.

بهترین بازیکن زمین بعد از هت تریک خود گفت: من واقعا خوشحالم که توانستم کار خوب تیم را به پایان برسانم و موقعیت ها را به گل تبدیل کنم. ما می‌خواستیم به دور بعد صعود کنیم، لیگ اروپا برای ما بسیار مهم است. مدت ها بود که منتظر چنین فرصتی با پیراهن یووه بودم و توانستم خودم را نشان دهم. من سعی می‌کنم به تیم کمک کنم. ما بردیم و در مرحله یک هشتم نهایی هستیم. این نتیجه برای ما بسیار مهم است.

پیش از این شاگردان آلگری در دیدار رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا به تساوی یک بر یک مقابل نانت رسیده بودند.

در حالی که دی ماریا در ماه های ابتدایی حضوش در یوونتوس به دلیل تمرکز روی آرژانتین و جام جهانی مورد انتقاد قرار گرفت، اکنون برای بیانکونری ها بیش از حد بازیکن مهمی شده است.

او درباره این موضوع گفت: می‌دانم که انتقادهایی وجود داشت و احساس بدی داشتم زیرا می‌دانستم می‌توانم بیشتر از اینها در خدمت تیم باشم. مدتی طول کشید تا فرم خود را پیدا کنم سپس با آسیب‌دیدگی روبرو شدم. از نظر روانی هم شرایط آسان نبود اما الان خوشحالم.

شاگردان آلگری بدون توجه به وضعیت یوونتوس در سری آ به دلیل کسر ۱۵ امتیاز، در لیگ اروپا عملکرد خوبی داشته و با پیروزی مقابل نانت موفق شدند به دور بعدی لیگ اروپا صعود کنند.