با مرخص شدن وزیر ورزش و جوانان به زودی سرمربی تیم ملی از سوی فدراسیون فوتبال معرفی می شود.

به گزارش مرورنیوز، چند روز پیش مهدی تاج به دیدار مخبر معاون اول رئیس جمهور رفت؛ دیداری که در ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح انجام شد. در این دیدار رئیس فدراسیون فوتبال روند نحوه انتخاب سرمربی تیم ملی را گزارش داد و اعلام کرد، به دنبال جذب مربی خارجی برای تیم ملی است، اما ترس از این دارد که فدراسیون فوتبال نتواند دستمزد وی را به حسابش انتقال دهد و مجددا پرونده مارک ویلموتس در فوتبال ایران تکرار شود.

در این دیدار مخبر ضمن اعلام حمایت دولت از تیم ملی فوتبال ایران از مهدی تاج خواست در مورد مسایل فنی تیم ملی با وزیر ورزش و جوانان هماهنگی کند.

وزیر ورزش و جوانان پیش از این خود را نماینده دولت و رئیس جمهور در تیم ملی معرفی کرد اما گفت در انتخاب های تیم ملی دخالت نمی کند. با این حال مهدی تاج به سبب احترام به وزیر ورزش و جوانان و همراه داشتن حمایت دولت در جذب مربی خارجی دستور مخبر را اجرایی خواهد کرد و با توجه به مرخص شدن وزیر ورزش و جوانان در روزهای آتی و پیش از اعلام نام سرمربی به دیدار وزیر ورزش و جوانان خواهد رفت.

جالب اینکه مخبر چند روز پیش شایعه برکناری وزیر ورزش و جوانان به خاطر کسالت و گماردن سرپرست در وزارت ورزش و جوانان را تکذیب کرد